• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Vegan

    Vegan

Dr Zak’s High Protein Bagels

Dostupné v příchutích Skořice&Rozinka a Vícezrnná&Semínka

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA AŽ 40% NA PRODUKTY PRO ŽENY | Ceny již uvedeny po slevě

V Myprotein si uvědomujeme, že žena s aktivním životním stylem má specifické potřeby. Nechceme segmentovat a tvrdit, že klasické doplňky nejsou pro ženy vhodné, ale věříme, že aktivní ženy mohou díky přidaným ingrediencí a jedinečným směsím získat z tréninku mnohem více. Přesvědčte se sami! Vyzkoušejte produkty Active Women teď se slevou až 40%!

*Akce platí do půlnoci 22. února 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Jiné aktuální slevy se nevztahují na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ

zněla: 139.00 Kč 118.00 Kč Ušetříte: 21.00 Kč

Přehled produktů

S více než dvojnásobným množstvím bílkovin než standardní begly v supermarketu nabíží Dr.Zak’s High Protein Bagely pohodlnou a chutnou formu vysokoproteinového jídla.

Vyrobeno ze speciální směsi proteinového isolátu, každý bagel poskytuje 24 gramů bílkovin, čímž podporuje růst a udržení svalové hmoty.

Mimo úžasný výživový profil, naše bagely jsou extrémně univerzální a mohou být kombinovány s jinými vysokoproteinovými jádly jako je náš High Protein Cheese nebo naše slavná ořechová másla pro ultimátní vysokobílkovinné jídlo.

Dr Zak’s High Protein Bagely jsou dostupné v příchutích Skořice&Rozinka a Vícezrnná&Semínka, takže si můžete vybrat mezi sladkou a slanou variantou.

Tyto bagely jsou ideální pro každého, kdo chce navýšit denní příjem bílkovin. Navíc obsahují menší množství sacharidů než standardní bagely ze supermarketu.

Klíčové výhody

  • Více než 2x větší množství bílkovin než standardní bagely
  • O 28% méně sacharidů než bagely ze supermarketu
  • Skvělé s našimi ořechovými másly nebo proteinovým sýrem

Navrhované využití

Konzumujte jako součást zdravé a vyvážené stravy.

Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření, spotřebujte do 4 dny a před datem spotřeby uvedeném na obalu. Store in a cool dry place. Once opened, use within 4 days and within the best before date. Uzavírejte pro udržení bagelů v čerstvém stavu. Vhodné ke zmrazení: Zmrazte uzavřené v den nákupu a zkonzumujte do 3 měsíců. Zmražené bagely před konzumací rozmrazte. Po rozmražení nedoporučujeme znovuzmražení. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

Pro alergeny, včetně lepku, vyhledejte ingredience vyznačené tučným písmem. Může také obsahovat ořechy a sezamová semínka, vejce a mléko.

Skořice & Rozinka: Celozrnná pšeničná mouka, Obohacená pšeničná mouka o vitamíny a minerály (Pšeničná mouka, Uhličitan vápenatý, Železo, Thiamin, Niacin), Proteinová směs (21%) (Pšeničný proteinový isolát, Pšeničný lepek, Hrachový proteinový isolát), Voda, Rozinky (6%), Ovesný Toping (3%), Pšeničné otruby, Ovocný džus z koncentrátu (z jablka, hrušky, hroznového vína), rýžový škrob, Kvasnice, Sugar, Sladová Pšeničná mouka, sůl, Mletá skořice (0.3%), směs koření, Emulgátory (Mono-a Di-Glyceridy mastných kyselin), Řepkový olej, Sojová mouka, Konzervant (Kyselina sorbová), Slunečnnicový olej, Látka upravující mouku(Kyselina askorbová).

Vícezrnná&Semínka: Celozrnná Pšeničná mouka, Obohacená pšeničná mouka o vitamíny a minerály (Pšeničná mouka, Uhličitan vápenatý, Železo, Thiamin, Niacin), Proteinová směs (21%) (Pšeničný proteinový isolát, Pšeničný lepek, Hrachový proteinový isolát), Voda, Vicezrnný Toping (7%) (Mák, Slunečnicová semínka, Hnědá lněná semínka, Ječmenné vločky), Hnědý len, Ovocný džus z koncentrátu (z jablka, hrušky, hroznového vína), rýžový škrob, Kvasnice, Sugar, Sladová Pšeničná mouka, sůl, Mletá skořice (0.3%), směs koření, Emulgátory (Mono-a Di-Glyceridy mastných kyselin), Řepkový olej, Sojová mouka, Konzervant (Kyselina sorbová), Slunečnnicový olej, Látka upravující mouku(Kyselina askorbová).

Nutriční informace

Velikost porce - 1 Bagel (100g)

Výživové informace

  Na 100g
Energie 1240 kJ/294 kcal
Tuky 6.3 g
  z toho nasycené 1.3 g
Sacharidy 31 g
  z toho cukry 4.4 g
Vláknina 4.9 g
Bílkoviny 26 g
Sůl 0.4 g

 

Výživové informace jsou založeny na příchutí Vícezrnná & Semínka. V případě jiné příchuti se mohou výživové hodnoty lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Dr Zak’s High Protein Bagels

Vybrat obrázek

Dr Zak’s High Protein Bagels