• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Creapure® (Kreatin Monohydrát)

Nové příchutě - Broskev & Mango, Kyselá malina a Třešňová limonáda

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 30% 25% NA CELOU OBJEDNÁVKU | Kód: VSECZ

Využijte slevu 30% na vše včetně našeho sportovního oblečení. S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

*Akce platí do půlnoci 18. března 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
299.00 Kč

Přehled produktů

Co je Creapure ® (Kreatin Monohydrát)?

Creapure ® , vyroben německým výrobcem AlzChem, je obecně znám jako nejčistší a nejkvalitnější forma kreatinu monohydrát, dostupná na trhu se sportovní výživou. Díky výrobě s přísným testovacím procesem je Creapure® absolutně bez jakýchkoliv nečistot a vedlejších produktů jako je CRN (kreatinin), DCD (dicyandiamid), DHT (dihydrotriazin) a thiomočovina*. Creapure® je 99% kreatin monohydrát, jedna z nejvíce zkoumaných forem kreatinu na světě. Ve studiích zkoumajících jak elitní, tak rekreační sportovce byl prokázán jeho vliv na výkon.

Pro koho je Creapure® vhodný?

Creapure® je vhodný pro všechny, kteří se účastní vysoce intenzivních cvičení a hledají něco, co by zvýšilo jejich výkon. Potravinové zdroje kreatinu včetně různých druhů masa a ryb poskytují přibližně 3-7 g na kilogram, nicméně konzumace velkého množství takových jídel může vést k navýšení vašeho příjmu bílkovin a tuků až do nadměrných hodnot. To je důvodem, proč je užívání Creapure® v prášku mnohem praktičtější a efektivnější cestou.

Jaké jsou klíčové výhody?

 • V mnoha vědeckých studiích bylo prokázáno, že kreatin monohydrát (Creapure®) zlepšuje výkon během krátkodobých vysoce intenzivních cvičení. *
 • Dostupný ve 12 osvěžujících příchutích, které se snadno míchají a nevytváří hrudky.
 • *Toto tvrzení nebylo schváleno FDA

Kdy bych měl užívat Creapure®?

Pro maximální absorpci do svalů doporučujeme konzumaci 3-5 g Creapure® těsně před nebo po tréninku, spolu se syrovátkovým proteinem a směsí sacharidů. Případně může být smíchán s vodou, mlékem nebo džusem a konzumován hned po smíchání.

Pro maximální účinky je začínajícím uživatelům Creapure® doporučováno nejdříve zahájit rozjezdovou pětidenní fázi – používat 4x denně 5 g (1 odměrka) v pravidelných intervalech pro nasycení svalů kreatinem. Poté je možno zahájit fázi se standardními 3-5 g jednou denně.

Upozorňujeme, že označení na tomto produktu je k dispozici v angličtině jako minimum. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština mohou být také přítomny na základě určení jednotlivých produktů.

Klíčové výhody

 • Nejvyšší obsah kreatinu monohydrát
 • Podporuje všechny vysoce intenzivní aktivity
 • Důkladně testováno na nepřítomnost nečistot*

Navrhované využití

Přidejte 1 a 1/2 MP odměrky (5 g) do vody, důkladně protřepejte a můžete ihned konzumovat. Užívejte 1-2krát denně. Po 8 týdnech užívání přestaňte kreatin monohydrát na týden suplementovat a po pauze můžete začít proces znovu.

1 Plná malá MP plastová odměrka váží 3,5 g (není součástí balení).

Složení

Neochuceno: 100 % Creapure® (Kreatin monohydrát)

Berry Blast: Creapure® (Kreatin monohydrát), Aroma, Kyselina citrónová, Barviva (Červená řepa, Antokyanin), Sladidlo (Sukralóza®).

Tropical: Creapure® (Kreatin monohydrát) (87 %), Aroma, Regulátor kyselosti (Kyselina citrónová), Sladidlo (Sukralóza), Slunečnicový olej, Barvivo (Beta karoten).

Broskev & Mango: Creapure® (Kreatin monohydrát) (94 %),  Aroma Broskev & Mango (Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K), Aroma, Barviva (E 102, E110)) 

Citron & Limetka: Creapure® (Kreatin monohydrát) (90 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Barviva (Tartrazin, Briliantová modř FCF).

Varování: Tartrazin může mít negativní účinky na dětskou aktivitu a pozornost.

Modrá malina: Creapure® (Kreatin monohydrát) (90 %), Aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Kyselina (Kyselina jablečná), Barviva (Žluť SY FCF, Briliantová modř FCF).

Varování: Žluť SY FCF může mít negativní účinky na dětskou aktivitu a pozornost.

Pomeranč: Creapure® (Kreatin monohydrát) (90 %), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Barvivo (Žluť SY FCF).

Varování: Žluť SY FCF může mít negativní účinky na dětskou aktivitu a pozornost.

Vodní meloun: Creapure® (Kreatin monohydrát) (90 %), Aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam draselný), Barvivo (Červená Allura AC).

Varování: Červená Allura AC může mít negativní účinky na dětskou aktivitu a pozornost.

Nutriční informace

Složení: 5 gramů
Creapure® (Kreatin monohydrát)

Upozorňujeme, že nutriční informace jsou založeny na neochucené variantě. Při výběru ochucené verze se sníží obsah Creapure® (Kreatin Monohydrát) přibližně o 0,75 g na porci

Hodnocení zákazníků

U recenzí, které se vztahují k potravinám a kosmetickým produktům, se výsledky mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti Myprotein.

Souhrn

4.8

4.8

(5 recenzí)

 • 5    4
 • 4    1
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Třídit

3

Celkově:

4

Mixability:

3

Chuť:

5

Účinnost:

4

spokojenost

Sun Jul 23 11:25:39 BST 2017 o fouk

Byly tyto informace užitečné?

Účinné a za odpovídající cenu

Celkově:

5

Mixability:

4

Chuť:

5

Účinnost:

5

Kreatin bez příchutě mi vyhovuje. Účinnost výborná. Cena odpovídá kvalitě.

Fri Jul 21 15:13:21 BST 2017 o Mike

Byly tyto informace užitečné?

Creatine

Celkově:

5

Mixability:

4

Chuť:

4

Účinnost:

5

Doporučuju pro ty co nedrží dietu a mužou si dovolit lehkého zavodnění svalů. Je to super věc která vám zvýší sílu při cvičení. Hodí se: Moje kombo je Taurin 1g, L-Ornithin Alpha Ketoglurát 1,5g, Arginin Alfa-ketoglurát 3g a L-Carnitin 1g.

Sat Jun 03 03:56:58 BST 2017 o VelkejZ

Byly tyto informace užitečné?

Hodnoceni kreatinu

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

S kreatinem jsem spojojeny.Bohužel s doručenim už ne protože po rozbalení jsem zjistil že v obalu kreatinu je dira.

Wed May 17 21:37:07 BST 2017 o Petr46

Byly tyto informace užitečné?

creapure

Celkově:

5

Mixability:

2

Chuť:

1

Účinnost:

5

Během naplňovaci faze přibrani hmotnosti+ 2kg další týden 1kg je potřeba zvýšit příjem vody až na 3l pak funguje brutalně....5g před treninkem s aminokyselinama a glutaminem s trochou sacharidu a pak po treninku s white proteinem 50g a bananem... Hodí se: ke všemu

Tue Nov 29 09:41:20 GMT 2016 o Bambilion

Byly tyto informace užitečné?

Creapure® (Kreatin Monohydrát)

Vybrat obrázek

Creapure® (Kreatin Monohydrát)
Back to top