Balíček na budování svalů pro muže

NAROZENINOVÝ VÍKEND! SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA AŽ 20% | Kód: EXTRACZ

Výprodej se slevami až 50% je v plném proudu! Navíc teď můžete ušetřit až 20% navíc na celém nákupu, i na již zlevněných produktech.

Udělejte si zásoby a ušetřete - stačí použít kód: EXTRACZ (*sleva se odpočítá automaticky dle hodnoty objednávky)

- EXKLUZIVNĚ! Extra sleva 20% při nákupu nad 2000 KČ

- extra sleva 15% při nákupu nad 1700 Kč

- extra sleva 12% při nákupu nad 1300 Kč

- extra sleva 8% na všechny objednávky

*Hlavní akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

1470.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Začněte rok s naším exkluzivním Balíčkem pro budování svalů pro muže. Pečlivě jsme pro Vás vybrali 6 skvělých produktů, které Vám pomohou k získání požadovaného množství svalové hmoty.

Impact Whey Protein - 1 kg

Hlavním produktem toho balíčku je prestižní Impact Whey Protein, nejprodávanější proteinový přípravek ve Velké Británii. Tento lahodný nápoj kromě toho, že obsahuje 20 g bílkovin v každé porci, poskytuje i komplexní směs aminokyselin, včetně více než 2 gramů luteinu v každé porci. Impact Whey Protein je lehko vstřebatelný zdroj bílkovin, a proto je ideálním přípravkem po každém cvičení.

MYPRE™, Modrá Malina, 500 g

Dalším produktem v balíčku je MYPRE™, výbušná předtréninková směs obsahující množství klíčových ingrediencí, které ve společné kombinaci pomohou zlepšit Váš výkon. MYPRE™ obsahuje směs základních ládek včetně BCAA 2:1:1 a kombinace kreatinů, vhodné pro konzumaci před tréninkem, což jej činí perfektním pro každé cvičení.

Kreatin Monohydrát - 250 tablet

Pro zvýšení výkonu a síly jsme do balíčku přidali i kreatin. Dokonale bezpečný doplněk s vědecky dokázaným účinkem pro zvýšení fyzické výkonnosti při krátkých a velmi intenzivních cvičeních, což ho dělá vhodným nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené sportovce provozující vzpírání, rugby nebo pro sprintery.

BCAA plus - 90 tablet

Pro doplnění předcházejícího produktu jsme zařadili i BCAA, s kombinací leucinu, izoleucinu a valinu v poměru 2:1:1. Jedná se o esenciální mastné kyseliny, které tělo neumí vytvářet, a proto je nutné je přijímat pomocí stravy.

Vitamín D3 - 180 kapslí

Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tucích, který se vytváří pod kůží při působení slunečního záření. V malém množství je přítomný v potravinách, jako jsou losos, makrela, vejce nebo mléko, ale ve větším množství ho lze získat pouze právě prostřednictvím potravinových doplňků. Vitamín D3 přináší našemu tělu mnoho zdravotních výhod, včetně péče o normální funkci kostí a svalů.

Alpha Men - 120 tablet

Abychom zajistili, že Váš trénink nikdy neskončí, přidali jsme do balíčku i směs vitamínů Alpha Men, vyvinutou speciálně pro muže, obsahující komplexní směs vitamínů a minerálů. Alpha Men posiluje imunitní systém a přispívá k jeho správné funkci.

Klíčové výhody

  • Přispívá k růstu a udržení svalové hmoty
  • Výborný poměr kvality a ceny
  • Produkty vybrány ve spolupráci se špičkovými odborníky

Navrhované využití

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Složení

Složení najdete na produktových stránkách jednotlivých výrobků

Nutriční informace

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(2 recenzí)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Spokojenost

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

4

Účinnost:

5

Jsem začínající Bodybuilder a Kickboxer zpočátku jsem nakupoval od USN kde měli předražené zboží se stejnou kvalitou jak máte vy takže pro mě jste jasná volba ;) Po vašich výrobcích se cítím perfektně při i po cvičení ;)

Thu Apr 27 13:43:44 BST 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

doporučuji

Celkově:

5

Mixability:

4

Chuť:

4

Účinnost:

4

za tu cenu je to perfektní volba, ještě že to bylo ve slevě. Rozhodně koupím znovu. Příchuť proteinu "Jahody se smetanou" je chvalitebná. Avšak příchuť Pre-workout "Modrá malina" je i tak na 600ml moc sladká, ale ujde a jde to zvládnout. 90 tablet BCAA Plus je málo, doporučuji zvolit větší balení. Creatin je dobrý. Alpha men perfektní, voní mi. Vitamin D3 také skvělý. Doporučuji

Thu Mar 09 13:29:23 GMT 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Balíček na budování svalů pro muže

Vybrat obrázek

Balíček na budování svalů pro muže