Balíček na budování svalů pro muže

Příchuť

POUZE TENTO VÍKEND! TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% | Kód: MYSTERYCZ

Vaše oblíbená tajemná sleva je zpět! Budete mít štěstí a získáte maximální slevu 30%? Vyzkoušejte to! Zadejte tajemný kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte! Za zkoušku nic nedáte!

*Akce platí do půlnoci 19. listopadu 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Tajemná sleva se nevztahuje na již zlevněné produkty a produkty ve výprodeji.

KUP TEĎ
2938.00 Kč

Přehled produktů

Začněte rok s naším exkluzivním Balíčkem pro budování svalů pro muže. Pečlivě jsme pro Vás vybrali 6 skvělých produktů, které Vám pomohou k získání požadovaného množství svalové hmoty.

Impact Whey Protein - 1 kg

Hlavním produktem toho balíčku je prestižní Impact Whey Protein, nejprodávanější proteinový přípravek ve Velké Británii. Tento lahodný nápoj kromě toho, že obsahuje 20 g bílkovin v každé porci, poskytuje i komplexní směs aminokyselin, včetně více než 2 gramů luteinu v každé porci. Impact Whey Protein je lehko vstřebatelný zdroj bílkovin, a proto je ideálním přípravkem po každém cvičení.

MYPRE™, Modrá Malina, 500 g

Dalším produktem v balíčku je MYPRE™, výbušná předtréninková směs obsahující množství klíčových ingrediencí, které ve společné kombinaci pomohou zlepšit Váš výkon. MYPRE™ obsahuje směs základních ládek včetně BCAA 2:1:1 a kombinace kreatinů, vhodné pro konzumaci před tréninkem, což jej činí perfektním pro každé cvičení.

Kreatin Monohydrát - 250 tablet

Pro zvýšení výkonu a síly jsme do balíčku přidali i kreatin. Dokonale bezpečný doplněk s vědecky dokázaným účinkem pro zvýšení fyzické výkonnosti při krátkých a velmi intenzivních cvičeních, což ho dělá vhodným nejen pro začátečníky, ale i pro zkušené sportovce provozující vzpírání, rugby nebo pro sprintery.

BCAA plus - 90 tablet

Pro doplnění předcházejícího produktu jsme zařadili i BCAA, s kombinací leucinu, izoleucinu a valinu v poměru 2:1:1. Jedná se o esenciální mastné kyseliny, které tělo neumí vytvářet, a proto je nutné je přijímat pomocí stravy.

Vitamín D3 - 180 kapslí

Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tucích, který se vytváří pod kůží při působení slunečního záření. V malém množství je přítomný v potravinách, jako jsou losos, makrela, vejce nebo mléko, ale ve větším množství ho lze získat pouze právě prostřednictvím potravinových doplňků. Vitamín D3 přináší našemu tělu mnoho zdravotních výhod, včetně péče o normální funkci kostí a svalů.

Alpha Men - 120 tablet

Abychom zajistili, že Váš trénink nikdy neskončí, přidali jsme do balíčku i směs vitamínů Alpha Men, vyvinutou speciálně pro muže, obsahující komplexní směs vitamínů a minerálů. Alpha Men posiluje imunitní systém a přispívá k jeho správné funkci.

Klíčové výhody

  • Přispívá k růstu a udržení svalové hmoty
  • Výborný poměr kvality a ceny
  • Produkty vybrány ve spolupráci se špičkovými odborníky

Navrhované využití

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Složení

Složení najdete na produktových stránkách jednotlivých výrobků

Nutriční informace

Podívejte se na stránky jednotlivých produktů.

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(4 recenzí)

  • 5    4
  • 4    0
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Třídit

balicek na budovani svalu

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

4

Účinnost:

4

...všechno v pořádku...produkty ...dodávka... tak by to melo vypadat ...spokojenost...H.

Fri Jun 23 07:34:00 BST 2017 o Hapa36

Byly tyto informace užitečné?

Popis

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

4

Příjemný balíček pro každého začátečníka. Jsem štíhlé postavy a balíček mi poskytuje podporu pro budování svalnatější a více vyrýsované postavy. Užívání tablet je praktické (creatin je lepší v tabletách než v prášku) a rychlé výsledky mě motivují pokračovat v tréninku. Doporučuji.

Thu Jun 01 12:29:08 BST 2017 o TOMMY

Byly tyto informace užitečné?

Spokojenost

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

4

Účinnost:

5

Jsem začínající Bodybuilder a Kickboxer zpočátku jsem nakupoval od USN kde měli předražené zboží se stejnou kvalitou jak máte vy takže pro mě jste jasná volba ;) Po vašich výrobcích se cítím perfektně při i po cvičení ;)

Thu Apr 27 13:43:44 BST 2017 o Dejv #1 Recenze měsíce

Byly tyto informace užitečné?

doporučuji

Celkově:

5

Mixability:

4

Chuť:

4

Účinnost:

4

za tu cenu je to perfektní volba, ještě že to bylo ve slevě. Rozhodně koupím znovu. Příchuť proteinu "Jahody se smetanou" je chvalitebná. Avšak příchuť Pre-workout "Modrá malina" je i tak na 600ml moc sladká, ale ujde a jde to zvládnout. 90 tablet BCAA Plus je málo, doporučuji zvolit větší balení. Creatin je dobrý. Alpha men perfektní, voní mi. Vitamin D3 také skvělý. Doporučuji

Thu Mar 09 13:29:23 GMT 2017 o Trixy

Byly tyto informace užitečné?

Balíček na budování svalů pro muže

Vybrat obrázek

Balíček na budování svalů pro muže
Back to top