University Essentials Bundle

NAROZENINOVÝ VÍKEND! SLEVY AŽ 50% NA VŠE + EXTRA SLEVA AŽ 20% | Kód: EXTRACZ

Výprodej se slevami až 50% je v plném proudu! Navíc teď můžete ušetřit až 20% navíc na celém nákupu, i na již zlevněných produktech.

Udělejte si zásoby a ušetřete - stačí použít kód: EXTRACZ (*sleva se odpočítá automaticky dle hodnoty objednávky)

- EXKLUZIVNĚ! Extra sleva 20% při nákupu nad 2000 KČ

- extra sleva 15% při nákupu nad 1700 Kč

- extra sleva 12% při nákupu nad 1300 Kč

- extra sleva 8% na všechny objednávky

*Hlavní akce platí do půlnoci 28. května 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Výprodejové slevy jsou již aplikovány, slevy jsou maximálně do 50% a liší se u jednotlivých produktů a variant produktů jako jsou příchuť a velikost balení.

KUP TEĎ

zněla: 1185.00 Kč 948.00 Kč Ušetříte: 237.00 Kč

Přehled produktů

Being a student and wanting to improve your diet at the right cost can sometimes be very difficult. Pinching and squeezing every penny where possible to make sure you get value for money on every purchase is essential. That is why the University Bundle is the ideal stack for any student.

A great addition to any student’s diet whether your new to training or not, this bundle includes five vital supplements that will provide you with everything you need to take your training to the new heights, helping you to achieve your health and fitness goals.

The bundle combines a wide range of nutrients from five key supplements including, Omega 3, Creatine Monohydrate, Impact Whey Protein, Dextrose Glucose, Vitamin D3.

 

  • Omega 3 (90 capsules) - Omega 3 is an essential fatty acid (EFA) that is sourced from fish oil. Contains EPA and DHA which have been shown to help brain, immune and cardiovascular function.
  • Creatine Monohydrate (250 grams) -
    Designed to promote gains in size, power and strength by favourably replenishing your body’s ATP stores.
  • Impact Whey Protein (1kg, Unflavoured) - A rich source of whey protein concentrate that aids muscle repair and recovery.
  • Dextrose Glucose (1kg, Unflavoured) - A simple carbohydrate that rates very highly on the Glycemic Index.  Dextrose raises blood sugar levels and restores glycogen stores rapidly making it ideal for anyone looking for a quick increase in energy levels.
  • Vitamin D3 (180 Caps) - A fat-soluble vitamin found in certain foods and also functions within the body in response to the skin's exposure to sun (specifically ultraviolet-B rays). Vitamin D is most commonly known for its ability to improve the maintenance of bones, teeth, and joints.

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

University Essentials Bundle

Vybrat obrázek

University Essentials Bundle