Startovací balíček - čokoláda

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
zněla: 1526.00 Kč 1221.00 Kč Ušetříte: 305.00 Kč
Není skladem

Přehled produktů

Startovací balíček je ideální kombinace produktů, které Vám pomohou nastartovat Vaši cestu k vysněné kondici a zdravému životnímu stylu. Balíček obsahuje náš oblíbený Impact Whey Protein, bílkovinové oplatky Protein Wafers se skvělou chutí a Total Nutri-Greens, což představuje ideální způsob, jak zvýšit příjem bílkovin, které mohou přispět k růstu a udržení Vaší svalové hmoty. Startovací balíček je ideální pro každého, kdo potřebuje na cestách doplnit bílkoviny a pro ty, kteří nabíhají na nový režim cvičení a zdravého životního stylu.

Tento balíček obsahuje:

Total Nutri-Greens, 100 g

Total Nutri-Greens je směs potravin v prášku obsahující 22 různých potravin, ovocných a zeleninových extraktů. Je plná přirozeně se vyskytující živin, obsahuje obrovské množství ovocných prášků a řas, včetně spiruliny, pšeničných klíčků, bobulí aceroly, brokolice, listů špenátu, granátového jablka, jablečné vlákniny, rajčat, bezinek, borůvek a chlorelly.

Protein Wafers, 10 x 40 g

Protein Wafers jsou proteinové oplatky s vysokým obsahem bílkovin a s jemnou proteinovou náplní, která je tvořena směsí izolátu mléčných bílkovin a izolátu syrovátkových bílkovin, které oplatkám dávají lahodnou chuť. Naše bílkovinové oplatky obsahují 15 g bílkovin v každém páru oplatek, které přispívají k růstu a udržování svalové hmoty.

Impact Whey Protein, 1kg

Impact Whey Protein je 100 % prvotřídní syrovátkový bílkovinový koncentrát, který obsahuje více než 20 g bílkovin v každé dávce (82 %), komplexní složení aminokyselin, které přináší všechny esenciální aminokyseliny (EAA) a také obsahuje více než 2 g leucinu v každé dávce. Je ideální pro zvýšení denního příjmu bílkovin.

Myprotein shaker mini

Klíčové výhody

  • Skvělá kvalita za příznivou cenu
  • 4 úžasné produkty
  • Perfektní balíček pro začátečníky

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Startovací balíček - čokoláda

Vybrat obrázek

Startovací balíček - čokoláda
Back to top