Myprotein šejkr Mini

Perfektní promíchání

SLEVA 30% NA OBJEDNÁVKU | Kód: VSECZ

Využijte slevu 30% na Vaši objednávku, platí i na kolekci našeho sportovního oblečení. S našimi doplňky stravy a sportovním oblečením budete vždy připraveni čelit všem výzvám, které Vám cesta k dosažení Vašeho cíle připraví.

*Akce platí do půlnoci 29. dubna 2018. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Sleva nelze uplatnit na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.
KUP TEĎ
89.00 Kč

Dostupnost:

Přehled produktů

Myprotein Shaker Mini je v dnešní době nejdokonalejší láhví na trhu a napomáhá vytvořit nápoj bez hrudek s minimální námahou. Mini šejkr je velmi lehce použitelný a velmi kompaktní díky svému malému objemu o 400 ml. Nová 400 ml láhev zabere méně místa ve vašem tréninkovém batohu a je skvělá pro mixování prášků okamžitě, když jste připraveni cvičit.

Unikátní železná kulička pomáhá váš nápoj mixovat jako metlička nebo mixér. Železná kulička napomáhá k rozdrcení hrudek, které vznikají po přidání prášku do tekutiny. Jednoduše zatřeste láhví a železná kulička udělá práci za Vás!

Šroubovací vrchní kryt zabraňuje vylití tekutiny zatímco svůj nápoj mixujete. Šejkr má jedinečný design, který umožňuje lepší možnost uchopení a lepší mixování!

Upozorňujeme, že označení na tomto produktu je k dispozici v angličtině jako minimum. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština mohou být také přítomny na základě jednotlivých produktů.

Klíčové výhody

  • Ideální náhrada za elektrický mixér
  • Dokonale těsnící bez nežádoucího vytékání nápoje
  • Velmi lehce se umývá

Navrhované využití

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte tento výrobek na vřelé či horké nápoje. Umístění vřelé nebo horké tekutiny do uzavřené nádoby může způsobit, že se horní kryt neočekávaně otevře a vřelá či horká tekutina vystříkne ven. Během umývání výrobku doporučujeme, abyste každou část umývali zvlášť a posléze šejkr neuzavírali.

Hodnocení zákazníků

U recenzí, které se vztahují k potravinám a kosmetickým produktům, se výsledky mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti Myprotein.

Souhrn

4.0

4.0

(6 recenzí)

  • 5    3
  • 4    0
  • 3    3
  • 2    0
  • 1    0
Třídit

šejkr

Celkově:

5

Skvělý šejkr střední velikosti. Pro mě ideální, dobře se umývá.

Sat Dec 09 09:38:36 GMT 2017 o Gartr

Byly tyto informace užitečné?

Šejkr

Celkově:

3

Velikostně dobrý. ale nápis se po třech umytích omyje.

Sun Aug 20 20:57:56 BST 2017 o Marcin

Byly tyto informace užitečné?

Šejkr Mini - průměr

Celkově:

3

Výborná velikost, dobře rozmíchává, jen je potřeba hodně utáhnout, těsnost není z nejlepších, jinak nejpoužívanější

Thu Aug 10 09:22:38 BST 2017 o Jan

Byly tyto informace užitečné?

Shaker mini

Celkově:

3

Dobrý systém uzávěru, mixuje dobře. Bohužel potisk už po 3 týdnech způlky pryč a po měsíci mi praskl na dvou místěch, asi příliš křehký materiál. Byl jsem zvykly že se shakerem můžu dělat co chci a nerozbije se. Chyba :D Možná vadný kus , mirkopraskliny apod.

Sun Jan 29 12:55:52 GMT 2017 o Radek

Byly tyto informace užitečné?

Železná kulička

Celkově:

5

Železná kulička zajistí řádné rozmixování nápoje. Další výhodou je pak velikost šejkru

Wed Nov 16 14:57:16 GMT 2016 o Robin

Byly tyto informace užitečné?

Super

Celkově:

5

Měl jsem problém s banánovým proteinem, který s normálním shakerem nešel pořádně rozpustit, ale o to se postarala železná kulička. Mohu jen doporučit Hodí se: Protein

Wed Sep 07 15:25:50 BST 2016 o Miloslav

Byly tyto informace užitečné?

Myprotein šejkr Mini

Vybrat obrázek

Myprotein šejkr Mini
Back to top