Myprotein šejkr Mini

Perfektní promíchání

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste NOVÝ ZÁKAZNÍK? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

Jste noví na Myprotein ČR? Získejte exkluzivní slevu 20% na první objednávku!

* Akce platí pouze na první objednávku a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na již zlevněné produkty a produkty ve Výprodeji.

KUP TEĎ
79.00 Kč

Přehled produktů

Myprotein Shaker Mini je v dnešní době nejdokonalejší láhví na trhu a napomáhá vytvořit nápoj bez hrudek s minimální námahou. Mini šejkr je velmi lehce použitelný a velmi kompaktní díky svému malému objemu o 400 ml. Nová 400 ml láhev zabere méně místa ve vašem tréninkovém batohu a je skvělá pro mixování prášků okamžitě, když jste připraveni cvičit.

Unikátní železná kulička pomáhá váš nápoj mixovat jako metlička nebo mixér. Železná kulička napomáhá k rozdrcení hrudek, které vznikají po přidání prášku do tekutiny. Jednoduše zatřeste láhví a železná kulička udělá práci za Vás!

Šroubovací vrchní kryt zabraňuje vylití tekutiny zatímco svůj nápoj mixujete. Šejkr má jedinečný design, který umožňuje lepší možnost uchopení a lepší mixování!

Upozorňujeme, že označení na tomto produktu je k dispozici v angličtině jako minimum. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština mohou být také přítomny na základě jednotlivých produktů.

Klíčové výhody

  • Ideální náhrada za elektrický mixér
  • Dokonale těsnící bez nežádoucího vytékání nápoje
  • Velmi lehce se umývá

Navrhované využití

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte tento výrobek na vřelé či horké nápoje. Umístění vřelé nebo horké tekutiny do uzavřené nádoby může způsobit, že se horní kryt neočekávaně otevře a vřelá či horká tekutina vystříkne ven. Během umývání výrobku doporučujeme, abyste každou část umývali zvlášť a posléze šejkr neuzavírali.

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

3.8

3.8

(5 recenzí)

Třídit

Šejkr

Celkově:

3

Velikostně dobrý. ale nápis se po třech umytích omyje.

Sun Aug 20 20:57:56 BST 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Šejkr Mini - průměr

Celkově:

3

Výborná velikost, dobře rozmíchává, jen je potřeba hodně utáhnout, těsnost není z nejlepších, jinak nejpoužívanější

Thu Aug 10 09:22:38 BST 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Shaker mini

Celkově:

3

Dobrý systém uzávěru, mixuje dobře. Bohužel potisk už po 3 týdnech způlky pryč a po měsíci mi praskl na dvou místěch, asi příliš křehký materiál. Byl jsem zvykly že se shakerem můžu dělat co chci a nerozbije se. Chyba :D Možná vadný kus , mirkopraskliny apod.

Sun Jan 29 12:55:52 GMT 2017 o

Byly tyto informace užitečné?

Železná kulička

Celkově:

5

Železná kulička zajistí řádné rozmixování nápoje. Další výhodou je pak velikost šejkru

Wed Nov 16 14:57:16 GMT 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Super

Celkově:

5

Měl jsem problém s banánovým proteinem, který s normálním shakerem nešel pořádně rozpustit, ale o to se postarala železná kulička. Mohu jen doporučit Hodí se: Protein

Wed Sep 07 15:25:50 BST 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Myprotein šejkr Mini

Vybrat obrázek

Myprotein šejkr Mini
Back to top