<b>Nejlepší doplňky stravy pro vegany</b>

Nejlepší doplňky stravy pro vegany

NEJLEPŠÍ VEGANSKÝ SUPLEMENT PRO TVORBU HMOTY

VEGAN WEIGHT GAINER


Vegan Weight Gainer je perfektní za účelem nabírání hmoty i pro vegany, kteří chtějí nabrat svaly.

Jedinečná kombinace přírodního amarantu, pohanky, zelené pšenice a ultra jemných ovesných vloček Vám zajistí komplexní sacharidy v průběhu celého dne, a díky tomu nastartuje všechny Vaše tréninky.


Se svými 400 kaloriemi na 100g porci Vám Vegan Weight Gainer pomůže dosáhnout kalorického přebytku, který potřebujete pro zvětšení objemu.


Je vyroben ze směsi Hrachového Proteinového Izolátu a Proteinu z hnědé rýže, a díky tomu obsahuje každá jeho porce neuvěřitelných 29 g bílkovin!

BUY NOW

NEJLEPŠÍ VEGANSKÝ PROTEINOVÝ PRÁŠEK

VEGAN BLEND


Vegan Blend proteinový prášek byl speciálně vyroben pro potřeby veganů z přírodního Hrachového Proteinového Izolátu, Proteinu z hnědé rýže a Konopného proteinu, bez obsahu sóji a mléka. Jedná se o rostlinnou tri-směs s obsahem 22g bílkovin a esenciálními aminokyselinami, které jsou potřebné pro růst a udržování svalové hmoty. Vegan Blend je také skvělým zdrojem BCAA, které jsou základem pro budování a udržování svalů.

Přidali jsme navíc efektivní pomůcku pro trávení, DigeZyme®, takže si můžete Vegan Blend přidat kamkoliv si přejete - do shaků, smoothies i džusů. Tento protein je jedním ze způsobů, jak naplnit Váš požadovaný denní příjem bílkovin. Nabízíme ho v neochucené variantě nebo v příchuti Čokoláda.


KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ VEGANSKÁ SVAČINKA

PŘÍRODNÍ OŘECHY


Myprotein přináší směs přírodních ořechů z řady Natural Nuts, která obsahuje celé mandle, vlašské ořechy a kešu. Jedná se o 100% přírodní ořechy bez přidané soli a dochucovadel. Hodí se kdykoliv během dne jako zdravá svačinka bez výčitek. Produkt je bohatý na bílkoviny a vlákninu, což z něj dělá skvělý doplněk zdravé stravy. Bílkoviny jsou nezbytné pro udržení svalové hmoty, proto jsou naše Přírodní ořechy nejlepší veganskou svačinkou – výživné, a zároveň chutné.

KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ VEGANSKÝ SUPLEMENT S VITAMÍNEM B12

VITAMIN B SUPER COMPLEX


Vitamin B12 je přirozeně zastoupen v živočišných produktech jako jsou ryby nebo mléko, proto může být obtížné ho z veganské stravy konzumovat dostatek. Tento vitamín hraje důležitou roli pro správné fungování mozku, nervového systému, metabolismu a tvorbu červených krvinek, proto jeho nedostatek může znamenat problém pro vaše zdraví a blahobyt. Vegani, kteří mají problém získat dostatek vitamínu B12 mají větší riziko deficitu vitamínu B12 či kyseliny listové.

Myprotein Vitamin B Super Komplex je suplement obsahující 8 typů vitamínu B, včetně B6 a B12, díky čemuž není problém zkonzumovat denní dávku těchto vitamínů. Pomáhá k odstranění únavy a vyčerpaní a je jedním z nejlepších dostupných B12 suplementů. Obsahuje také biotin, který udržuje pokožku v pořádku, a také riboflavin, který pečuje o červené krvinky.

KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ VEGANSKÝ KREATIN

KREATIN MONOHYDRÁT


Kreatin Monohydrát je často zkoumanou látkou a je vědecky dokázáno, že zvyšuje fyzickou výkonnost během výbušných a krátkodobých cviků s vysokou intenzitou. Malé množství kreatinu se nachází v mase, ovšem je těžké ho načerpat z potravy dostatek. Proto je Kreatin Monohydrát suplementem představujícím rychlou a pohodlnou cestou za efektivnějším tréninkem i pro vegany.

Konzumace Kreatin Monohydrátu pomůže svalům vyvíjet větší sílu po delší časový úsek, což využijí jak lidé věnující se bodybuildingu nebo powerliftingu, ale i sprinteři. Tento výrobek je určen pro všechny, kteří chtějí maximalizovat svůj výkon. 

Doporučujeme konzumovat spolu s Vegan Blend proteinovým shakem, abyste se ujistili, že mají Vaše svaly dostatek bílkovin a sacharidů, které potřebují pro trénink. 

KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ VEGANSKÉ BCAA

Veganské BCAA 4:1:1 v prášku


Naše veganské BCAA 4:1:1 v prášku jsou jednoznačně nejlepším veganských BCAA suplementem, který nabízíme. Obsahují ideální poměr leucinu, izoleucinu a valinu 4:1:1. Jedná se o esenciální aminokyseliny, které nejsou tělem přirozeně produkovány, a proto je nutno je přijímat ze stravy. Jsou hojně zastoupeny v produktech jako je maso nebo ryby, proto může být pro vegany obtížené získat jich dostatek. Náš BCAA prášek je vyroben z rostlinných zdrojů, takže je vhodný jak pro vegetariány, tak vegany.

Tyto tři oblíbené aminokyseliny obsažené v naší vegan formuli jsou důležité pro rozvoj svalů, zejména pro lidi s aktivním životním stylem nebo pravidelně cvičící. Nabízíme škálu 7 exotických příchutí od příchuti Berry Blast, Broskev - Mango až po Vodní meloun. Díky skvělým volbám příchutí je ideální si Vegan BCAA 4:1:1 přidat do vody, džusu nebo do shaku. 

KUP TEĎ
Back to top