Nejlepší protein pro budování svalové hmoty

Micelární Whey Protein

Jednou z krás syrovátkového protein je to, že obsahuje úžasné množství aminokyselin, které pomáhají svalovým buňkám regenerovat a opravovat se. Více než standardní syrovátka, Micelární syrovátkový protein v prášku podstoupil ultrafiltraci k zajištění nízkého obsahu cukru a vysokého obsahu bílkovin.

Navíc tento protein obsahuje pomalu se uvolňující bílkoviny, což může být velká výhoda pro Vás. S obsahem 23 g bílkovin v 30g porci, používání tohoto suplementu během dne nebo v noci je ideální způsob, jak zajistit, že je Vaše tělo dostatečně zásobováno makroživinami po dlouhou dobu, ideální pro nabírání.

Nejlepší protein při hubnutí

Impact Diet Isolate™

Tento dietní protein zahrnuje produkty, které mohou zrychlit metabolismus a pomoct snižovat tělesný tuk, například Carnitin a Extrakt zeleného čaje, stejně tak 20 g bílkovin, které zajistí, že Vaše svalové buňky jsou stále zásobovány vhodnými živinami. S méně než 100 kcal v jedné porci jde o komplexní proteinový mix.

Užívání tohoto suplementu během dne může pomoct udržovat zdravou hladinu bílkovin, stejně tak maximálně využít benefity Guarany a Cholínu, které hrají hlavní roli v přeměně tuku na energii. Navíc, užívání Impact Diet Isolate může vylepšit Váš potréninkový rituál.

Nejlepší veganský protein

Vegan Blend

Perfektní směs Hrachového izolátu, bílkovin z hnědé rýže a z konopí k zajištění, že i veganská dieta může být doplněna prémiovými zdroji bílkovin pro rychlé vstřebávání. Kromě toho produkt obsahuje směs Leucinu, Izoleucinu a Valinu (BCAA) k vylepšení kvality suplementu a pomoci veganům ke zlepšení budování jejich svalové hmoty.

Chytrým doplněním tohoto suplementu je DigeZyme, enzym, který pomáhá funkčnosti střev a zlepšuje trávení, protože většina veganů získává bílkoviny z luštěnin a sóji, které mohou klást vysoké nároky na trávení.

Nejlepší vegetariánský protein

Impact Whey Isolate

Jedna z nejčistších proteinových směsí na trhu. Tento suplement byl vytvořen pro rychlé vstřebávání bílkovin, zaměřené na svalové buňky poškozené po intenzivním tréninku k podpoře regenerace a zlepšení výkonu. Vhodný suplement pro ty, kdo cílí na příjem vysoce kvalitních bílkovin po tréninku, kromě toho, produkt je vhodný i pro vegetariány.

Neuvěřitelně nízký obsah sacharidů také pomáhá těm, kdo dodržují dietu převážně zaměřenou na nízký příjem sacharidů. Navíc s obsahem bílkovin 23 g v jedné porci a několika lahodnými příchutěmi, jako jsou například Arašídové cookie, Rocky rad a Slaný karamel získáte potréninkový koktejl plný živin a senzační chuti.

Nejvýhodnější protein

Impact Whey Protein

Syrovátkový protein je nejefektivnější cestou, jak dostat snadno dostupné bílkoviny do poškozených svalových buněk. Tento syrovátkový protein, s původem u krav krmených na kvalitních pastvinách nabízí 21 g bílkovin společně se směsí BCCA v množství 4,5 g v jedné porci a 3,6 g Glutaminu.

Impact Whey Protein obsahuje nízký podíl sacharidů a je proto velice efektivním suplementem pro budování kvalitní svalové hmoty pro ty, kteří dodržují dietu založenou na nízkém příjmu sacharidů. Produkt je nabízen v množství skvělých příchutí, které stojí za vyzkoušení, jako například Jam Roly Poly, Borůvkový Cheesecake and Victoria Sponge Cake.

Nejlepší protein bez laktózy

Sojový Proteinový Izolát

Sójový proteinový izolát je vyroben ze 100% geneticky nemodifikovaných odtučněných sójových bobů, které jsou upraveny přísným procesem ke snížení obsahu sacharidů a tuků, což vytváří 90% příjem bílkovin bez obsahu laktózy.

Produkt navíc obsahuje komplexní směs aminokyselin s podílem 6,6 g Leucinu. Jde o vhodný suplement pro vegetariány, atlety a návštěvníky posiloven, kteří se chtějí vyhnout laktóze a mléčným produktům. S obsahem 27 g bílkovin může tento produkt značně pomoct s doplněním živin po tréninku.

Nejlepší kaseinový protein

Micelární Kasein

Kasein ve formě prášku představuje pomalu se uvolňující bílkovinu, k zajištění vstřebávání živin během delšího časového úseku. Během spánku je Vaše tělo bez přísunu živin po dobu 6-10 hodin, což může snížit rychlost regenerace kvůli nedostatku bílkovin.

Pomalu se uvolňující Micelární kasein zajistí, že budete mít pravidelný příjem bílkovin vhodný pro Vaši regeneraci. S obsahem 22 g bílkovin v jedné porci si můžete být jistí, že máte kvalitní suplement za skvělou cenu, tak jako vždy s našimi fantastickými výrobky.

Back to top