<b>NEJLEPŠÍ PROTEINOVÉ TYČINKY</b>

NEJLEPŠÍ PROTEINOVÉ TYČINKY

NEJLÉPE CHUTNAJÍCÍ PROTEINOVÁ TYČINKA

PRO BAR ELITE

Pro Bar Elite tyčinka je bezpochyby jednou z našich nejlépe chutnajících proteinových tyčinek. Dostupná je v lahodných chutích Toffee & Vanilka nebo Karamel & Lískové ořechy. Tyto proteinové tyčinky jsou perfektní pro podporu všech tréninkových cílů nebo jako jednoduchá proteinová alternativa ke svačině s vysokým obsahem cukru. Tyto lahodné tyčinky obsahují unikátní směs pomalu a rychle se uvolňujících bílkovin v celkovém množství 26 g kvalitních bílkovin – důležité pro růst a údržbu svalové hmoty. S více než 22 g sacharidů je tato proteinová tyčinka perfektní pro doplnění energie na Vaše denní aktivity a tréninky.

KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ PROTEINOVÁ TYČINKA PRO SNIŽOVÁNÍ HMOTNOSTI

MYPROTEIN CEREÁLNÍ TYČINKA


Chcete chutnou a pohodlnou sladkost, ale zároveň se snažíte omezit jídla s vysokým obsahem cukru a kalorií? Myprotein Cereální tyčinka je záměrně vytvořena pro poskytnutí nezbytných živin pro podporu sportovních cílů. Obsahuje nízký podíl cukrů a tuků a místo toho je plná sacharidů a vlákniny. Myprotein Cereální tyčinka obsahuje méně než 95 kalorií v tyčince a jde tak o perfektní alternativu k jiným čokoládovým tyčinkám, ze které nemusíte mít výčitky.

S 4,8 g bílkovin, Myprotein Cereální tyčinka pomáhá podporovat růst a údržbu svalové hmoty. To je důležité, pokud se snažíte snížit svou váhu a zároveň ji nahradit tuk čistými svaly. 

KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ PROTEINOVÁ TYČINKA PRO ŽENY

SKINNY FLAPJACK


Naše lahodné Skinny Flapjacky jsou perfektní pro aktivní ženy, které hledají pohodlný zdroj bílkovin na každý den, který doplní všechny důležité živiny. S méně než 2 g cukru je toto perfektní proteinová tyčinka pro ženy, které si tak mohou vychutnat lahodnou svačinku s nízkým obsahem cukru mezi jídly nebo na cestách.

Naše Skinny Flapjacky nabízí 10 g bílkovin v jedné tyčince, které se podílí na růstu a údržbě svalové hmoty a pomáhají Vám zůstat silné a zdravé. Tyto Skinny Flapjacky nabízíme ve dvou neodolatelných příchutích: klasická Čokoláda a luxusní Banoffee.


KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ PROTEINOVÁ TYČINKA PRO MUŽE

HURRICANE XS TYČINKA


Hurricane XS tyčinku, která Vám pomůže naplnit Vaše cíle jsme vytvořili specificky pro muže, kteří hledají perfektní proteinovou tyčinku. Hurricane XS tyčinka je velmi pohodlná svačinka před tréninkem nebo po něm a je vhodná pro sportovce všech výkonnostních úrovní. 

Tato proteinová tyčinka obsahuje masivních 28 g bílkovin, které zajistí, že Váš denní příjem bílkovin je dodržen a podporuje tak růst a údržbu svalové moty. Navíc jsme přidali 5 g kreatinu monohydrát (Creapure®), který zajistí, že budete mít maximální výkon při krátkodobých, výbušných a intenzivních tréninzích, což znamená, že tato tyčinka je nejlepší proteinovou tyčinkou k svačině pro muže. 

KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ PROTEINOVÁ TYČINKA S NÍZKÝM OBSAHEM SACHARIDŮ

MY BAR ZERO


My Bar Zero je bezpochyby nejlepší proteinovou tyčinkou s nízkým obsahem sacharidů, protože obsahuje o neuvěřitelných 90 % méně sacharidů než normální proteinové tyčinky. Tato super svačinka je ideální pro ty, kteří dodržují dietu s nízkým obsahem sacharidů a hledají způsob, jak snížit váhu nebo jen snížit denní příjem sacharidů. 

S 20 g vysoce kvalitních bílkovin, My Bar Zero pomáhá svalům růst a udržovat hmotu, ačkoliv příjem cukrů zůstává nízký. Tato tyčinka s nízkým obsahem sacharidů je extrémně pohodlná a můžete si ji dát kdykoliv chcete, ať chcete doplnit energii během dne, před tréninkem nebo se pouze cítíte trochu hladoví. My Bar Zero přichází v 6 různých příchutích včetně populární Cookie se smetanou nebo Citrónový cheesecake.

KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ PROTEINOVÁ TYČINKA S NÍZKÝM OBSAHEM TUKU

HIGH PROTEIN BAR


High Protein Bar byla vyvinuta pro maximalizaci obsahu bílkovin a zároveň vysoký podíl vlákniny. To z ní dělá pohodlnou a skvěle chutnající, nutričně bohatou svačinku, která může být konzumována během tréninku nebo během dne pro doplnění energie.

Naše High Protein Bar obsahuje masivních 30 g kvalitních bílkovin, které obsahují směs pomalu a rychle se uvolňujících bílkovin a je proto ideální pro budování svalové hmoty. S 23 g sacharidů a nízkému podílu nasycených tuků je tato proteinová tyčinka s nízkým obsahem tuků perfektní pro doplnění energie během denních aktivit a tréninků.

KUP TEĎ

NEJLEPŠÍ TYČINKA SLOUŽÍCÍ JAKO NÁHRADA JÍDLA

MEAL REPLACEMENT BAR


Naše Meal Replacement Bars nabízí lahodnou alternativu k jídlu s vysokým obsahem bílkovin a zajistit tak, že i během Vaší nízkokalorické diety přijmete dostatek nezbytných živin pro Vaše zdraví. Meal Replacement tyčinky poskytuje alespoň 22 různých esenciálních živin v jedné porci. Jedním z hlavních benefitů tyčinky je, že obsahuje esenciální minerály, které jsou nezbytné pro normální fungování Vašeho těla, včetně nervového systému, oběhové soustavy, kostí, zubů a metabolismu.

S 6 g sacharidů, naše Meal Replacement tyčinka poskytuje energii pro nakopnutí Vašeho dne a je tak ideální snídaňovou alternativou k cereáliím a ovesné kaši. Navíc poskytuje 20 g bílkovin, které jsou důležité pro udržování zdravých svalů a kostí.

KUP TEĎ

PROTEINOVÁ TYČINKA SE SKVĚLÝM POMĚREM CENA-VÝKON

OATS & WHEY FLAPJACKY


Naše Oats & Whey tyčinka je ultimátní svačinkou pro každého – od běžců a návštěvníků posiloven po ty, kdo chtějí nutričně bohatou svačinku. Tyto měkké flapjacky jsou tyčinky s nejlepším poměrem cena-výkon, které najdete v naší nabídce. Obsahují mnoho bílkovin, sacharidů, vlákniny a zároveň minimum cukrů.

Tato proteinová tyčinka je vytvořena z vysoce kvalitního proteinového koncentrátu a mléčných bílkovin a nabízí 23 g bílkovin, které jsou dostupné pro Vaše svaly a jejich růst a údržbu. Naše Oats & Whey tyčinka může doplnit Vaši energii kdykoliv potřebujete. Jednoduše si zvolte z příchutí Pravá malina, Třešeň & Mandle nebo Slaný karamel a vyzkoušejte proteinovou tyčinku na cesty s nejlepším poměrem cena-výkon.

KUP TEĎ
Back to top