Nejlepší svačina s vlákninou

My Bar Zero

Citrónový Cheesecake, Čokoláda, Mandle & Vanilka, Jahoda & Vanilka nebo Jablko & Skořice, to všechno jsou skvělé přichutě, které My Zero tyčinka nabízí. S obsahem 20,2 g bílkovin a pouze 2,6 g sacharidů je tato lahodná tyčinka skvělou svačinkou mezi jídly nebo skvělý společník na cesty.

Přispívajíc k Vašemu profilu aminokyselin, je tato tyčinka perfektní proteinovou svačinkou pro všechny, ať už jde o pravidelné sportovce nebo o ty, kdo jen chtějí zlepšit své zdraví díky zlepšení jídelníčku.

Nejlepší dietní vláknina

Inulin

Škrobový sacharid nacházející se nejčastěji v cizrně a čočce, Inulín nabízí řadu zdravotních benefitů. Inulín je považován za prebiotickou látku a je skvělý pro trávicí systém, což se projeví lepší distribucí užitečných živin po těle.

Inulín je univerzální vláknina, která může být použita jako skvěle chutnající surovina ve velkém množství receptů od zdravého pečení a vaření až po smoothies, které Inulín udělá hustší a sytější.

Nejlepší snídaně bohatá na vlákninu

Ovesné vločky

S obsahem 56 g sacharidů na 100 g výrobku, ovesné vločky jsou skvělý zdroj beta-glukanů, které pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu a krevní glukózy. Pomáhají doplnit tělesné zásoby glykogenu, ovesné vločky s vodou nebo mlékem Vám poskytnou nutričně bohatou snídani a mohou také poskytnou skvělé výhody před a po tréninku.

Pro zlepšení skladby těla jsou sacharidy často užívány po tréninku, ačkoliv pokud podáváte výkon po delší dobu, jako například vytrvalostní běžci, můžete profitovat z konzumace ovesných vloček před tréninkem.

Nejlepší jídlo bohaté na vlákninu

My Noodles

MyNoodles obsahují Konjac, ve vodě rozpustnou vlákninu, která může pomáhat se snižováním hmotnosti. S pouze 7 kaloriemi v jedné porci je tento skvěle chutnající výrobek perfektní pro ty, kdo se snaží snížit příjem kalorií bez velkých zásahů do svých stravovacích návyků.

Každá porce také obsahuje 3,5 g kvalitní vlákniny, 0 g cukrů a méně než 0,1 g tuku. ach serving also contains 3.5g of quality fibre, zero sugar and less than 0.1g of fat. Ideální pro rychle připravovaná jídla a saláty.

Nejlepší zdroj vlákniny ve formě prášku

VitaFiber

S obsahem 91 % vlákniny z GMO-free kukuřičního škrobu, VitaFiber je perfektní pro ty, kdo hledají způsob, jak zvýšit svůj denní příjem vlákniny, zlepšit funkci enzymů ve střevech a zažívací ústrojí.

Tento sladce chutnající výrobek bez cukru a tuku může být použit při pečení, vaření nebo do koktejů – vše bez pocitu viny.

Back to top