Nejlepší Kreatin Monohydrát ve formě prášku

Kreatin Monohydrát v prášku

Kreatin monohydrát je nejefektivnější kreatinový přípravek, pokud hledáte způsob jak zvětšit svalovou hmotu. Přidání porce kreatinu v prášku do Vašeho oblíbeného nápoje poskytne Vašemu tělu zdroj energie zvaný Kreatin fosfát, který Vám poskytne mocný příval energie pro Váš trénink.

Náš skvěle se prodávající Kreatin monohydrát v prášku je nyní dostupný ve třech dobrodružných příchutích včetně Vodního melounu, Třešňové limonády a příchuti Broskev-mango.

Nejlepší Kreatin Monohydrát v tabletách

Kreatin Monohydrát v tabletách

Pokud hledáte pohodlnou cestu jak zvětšit Vaši svalovou hmotu, předvážené suplementy jsou jednoduchým a efektivním řešením. Každá z našich Tablet Kreatinu monohydrát obsahuje 1 g kreatinu, díky čemuž je pro Vás snadné dodržovat dávkování, když nemáte čas na vyrábění koktejlů.

Vezměte si dózu nejlepších tablet s kreatinem monohydrát s sebou do tašky na cvičení k zajištění, že vždy získáte maximum z Vaší tréninkové jednotky.

Nejčistší Kreatin ve formě tablet

Creapure® Mikronizovaný Kreatin

Náš mikronizovaný kreatin (Creapure®) je výráběn společností AlzChem, která je světově známým výrobcem doplňků stravy pro sportovce se sídlem v Německu. Tato vylepšená forma kreatinu je bez nečistot a vedlejších produktů a zajišťuje výborných 4,9 g kreatinu monohydrát v 7 tabletách.

Creapure® je perfektní, pokud vykonáváte sport, kde je potřeba explozivní energie jako například vzpírání nebo sprintování a nabízí výjimečnou kvalitu za Vaše peníze.

Nejčistší kreatin v prášku

Creapure® (Kreatin Monohydrát)

Náš Kreatin monohydrát Creapure® v prášku je vyráběn společností AlzChem, což znamená, že můžeme zaručit neuvěřitelně vysokou čistotu kreatinu monohydrát (99,99 %). Bez nečistot, Creapure je vhodný pro kohokoliv, kdo absolvuje vysoce intenzivní tréninky a hledá možnost fyzického zlepšení.

Namíchejte si lahodný koktejl před návštěvou posilovny s našimi osvěžujícími příchutěmi, včetně Kyselé třešně, Modré maliny a Berry Blast.

Nejlepší kreatin pro vegetariány

DRCaps® Kreatin Monohydrát

Mezi potraviny, které jsou bohatými zdroji kreatinu, patří ryby a červené maso, což způsobuje vegetariánům obtíže ve zvýšení příjmu přirozeně se vyskytujícího kreatinu. Kvůli tomu jsme vytvořili naše kompletně veganské kapsle s kreatinem monohydrát DRCAPS®.

Ke zlepšení výkonu po delší časovou periodu je kreatin uvolňovaný z tohoto suplementu zúženým způsobem, což znamená, že Vaše tělo udrží déle sílu díky optimální hladině kreatinu.

Nejlepší kreatin pro objem

Creastorm

Pokud hledáte efektivní nabírání hmoty, Creastorm je perfektní volba. S úžasným obsahem 5 g kreatinu v jedné porci není těžké odhalit, proč se jedná o oblíbený suplemente velkého množství sportovců. Přidané vitamíny a minerál jsou skvělé pro podporu zdraví, zatimco dextróza a L-Glycin poskytují další potréninkové benefity.

S Creastorm pocítíte výkonnostní posun, především při vysoce intenzivním tréninku.

Nejlepší Kreatin Ethyl Ester

Creatine Ethyl Ester HCL

Spojení kreatinu monohydrát s esterem skvěle zlepšuje jeho vstřebávací schopnost, což je důvod, proč je Kreatin Ethyl Ester HCL vysoce efektivní při cvičení. Pokud cvičíte CEE HCL pomáhá ATP (Adenosin trifosfátu) působit na pracující svalstvo, což přímo zlepšuje sílu.

Tento suplement je nejlepší používat před tréninkem v množství 0,3 g na kg tělesné hmotnosti po dobu 7 dní a poté snížit hmotnost na 0,03 g na kg tělesné hmotnosti. Jedná se o skvělou možnost pro ty, kdo trpí nadýmáním z jiných forem kreatinu.

Nejlepší kreatin před tréninkem

MYPRE

Komplexní nutriční profil práškového produktu MyPre z něj dělá jeden z nejlepších předtréninkových suplementů na trhu. Opatrně smíchané s esenciálními aminokyselinami, větvenými aminokyselinami a kofeinem, každá porce obsahue 4 g kreatinu ke zlepšení Vašeho výkonu během tréninku.

Vyzkoušejte některou z naší nové řady příchutí včetně Citronu & Limetky, Modré maliny a Kyselého jablka.

Back to top