Nejlepší BCAA v prášku

BCAA 4:1:1 v prášku

Větvené aminokyseliny zahrnují 3 různé živiny: Leucin, Izoleucin a Valin. Leucin je často považován za nejdůležitější aminokyselinu pro sportovce, protože je nejlepší pro podporu rozvoje svalové hmoty.

Náš BCAA 4:1:1 prášek obsahuje vyšší množství Leucinu (5 g) v porovnání s Izoleucin a Valinem, což zajišťuje optimální dávku k podpoře Vašich tréninkových cílů, svalové syntézy a regenerace.

Nejlepší BCAA v tabletách

BCAA 1500 Tablety

Pokud dáváte přednost BCAA ve formě tablet, naše BCAA 1500 Tablety jsou pohodlnou a schopnou možností, s obsahem 1500 mg aminokyselin v každé dvojité dávce. Stejně jako náš 4:1:1 BCAA prášek, složení tablet obsahuje poměrně více Leucinu než Izoleucinu a Valinu, což z nich dělá ideální produkt pro tvorbu a údržbu svalové hmoty.

BCAA 1500 se také podílí na fungování Vašeho imunitního systému, metabolismu glykogenu a bílkovin a snižování únavy a vyčerpanosti. Produkt je ideální pro každého před nebo po tréninku.

Nejchutnější BCAA

BCAA v prášku

Pokud hledáte chuťově vydařený BCAA suplement, který vylepší Vaši předtréninkovou motivaci, nehledejte nic jiného než náš bestseller BCAA prášek. Dostupný v 11 lákavých příchutích, včetně Modré maliny, Třešňové limonády a příchuti Broskev-mango. Není žádný důvod přetrvávat u stále stejného starého koktejlu. S naší formulací můžete dosáhnout optimální hladiny větvených aminokyselin.

Užívejte 1 čajovou lžičku prášku k zásobení Vašeho těla 5 g BCAA v poměru 2:1:1 před, během nebo po Vašem tréninku.

Nejlepšé BCAA pro vegetariány

Fermentované BCAA 4:1:1 v prášku

Pokud jste vegetarián nebo vegan, je pravděpodobné, že Váš příjem BCAA je nižší, než by měl být. Přírodní zdroje BCAA jsou maso a vejce, což značně omezuje dostupnost těchto živin pro osoby, které dodržují dietu bez živočišných produktů. Právě proto jsme vytvořili Fermentované BCAA 4:1:1 ve formě prášku, které jsou vyrobeny zcela z rostlinných zdrojů.

Pokud jste fyzicky aktivní a hledáte způsob, jak nabrat svalovou hmotu, Vaše tělo potřebuje okolo 20 g BCAA denně, čehož může být dosaženo užíváním několika 5g dávek v průběhu dne.

Nejlepší BCAA s rychlým uvolňováním

iBCAA

iBCAA prášek je instantní směs BCAA, která obsahuje zdroje aminokyselin rozpustných ve vodě, což významně zvyšuje jeho směšovací potenciál. V této směsi mohou být BCAA rychle využity Vaším tělem pro okamžité působení na svalové buňky.

Užijte si iBCAA v řadě fantastických příchutí včetně Vodního melounu, Citrónu & Limetky a Berry Blast.

Nejvýhodnější BCAA

BCAA Plus

Pokud vezmeme v potaz, že každá naše BCAA Plus tableta obsahuje 1000 mg aminokyselin, jde o extrémně cenově výhodný suplement k podpoře Vašich tréninkových cílů. BCAA se liší tím, že jsou syntetyzovány přímo ve svalech a podporují svalový růst a regeneraci. BCAA Plus nabízí skvělou hodnotu pro atlety, sportovní nadšence a další aktivní jedince.

Dostupné v baleních po 90 nebo 270, naše štědré dávkování znamená, že nebudete muset objednávat tak často. Užívání 3-5 tablet denně by mělo vytvořit značný posun ve Vašich tréninkových výsledcích.

Back to top