Recepty

Ovesná kaše | Recept

Vločky mají sice vysoký obsah sacharidů, ale věděli jste, že se používají v mnoha redukčních dietách? Snídaně z ovesných vloček jako třeba právě ovesná kaše, Vám totiž dodá dostatek energie na celý den. Ovesné vločky Vás také na dlouhou dobu zasytí, takže mnohdy po snídani z vloček následuje až oběd. Mají nízký obsah kalorií a napomáhají odbourávání tuků a cholesterolu z těla. Je tedy známo, že jsou ovesné vločky oblíbené i mezi diabetiky.

Ingredience

  • 120g ovesných vloček,
  • 250 ml  nízkotučného mléka,
  • 2 lžíce rozinek, skořice, med

Postup

Do hrnce na vaření nasypeme vločky, rozinky a nalijeme mléko. Na mírném plameni poté mícháme tak dlouho, dokud nám nevznikne hustá kaše. Na závěr přimícháme med dle chuti a posypeme skořicí. Doporučuji dochucovat ovocem (já preferuji banán), arašídovým máslem, nebo proteinem.Robin Švarc

Robin Švarc

Autor a expert

Jmenuji se Robin Švarc a narodil jsem se 11.2.1999. Žiji v Nymburce a momentálně zde studuji na osmiletém gymnáziu. Dříve jsem závodně plaval (4 roky) hrál fotbal (8 let), basketbal (8 let) a věnoval se bodybuildingu (2 roky). Momentálně se zaměřuji především na americký fotbal (tým Prague Lions) a zdravý životní styl. Mým největším koníčkem je sport. V budoucnu se chystám absolvovat masérský kurz, který případně doplním o kurzy dietologie a kondičního trenérství. Dále se pak hodlám věnovat studiu fyzioterapie a najít uplatnění v oblasti sportu.


S Myprotein ušetříte každý den! Podívejte se na naše aktuální slevy a slevové kódy... KUP TEĎ