• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetariánské

    Vegetariánské

True Whey - Batch Tested Range

Informed Sport Range

PROTEINOVÝ VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 40% + EXTRA SLEVA 10% | Kód: EXTRA10CZ

Využijte příležitosti zásobit se Vašimi oblíbenými proteiny za skvělé ceny. Ve výprodeji najdete i Vaše nejoblíbenější proteinové doplňky jako Impact Whey Protein.

Navíc EXTRA SLEVA 10% s kódem EXTRA10CZ

* Akce platí do půlnoci 11. prosince 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

zněla: 1579.00 Kč

Teď 1263.00 Kč

Není skladem

Přehled produktů

True Whey je dávka testována prostřednictvím Informovaného Sportovního programu v rámci Světové antidopingové Agentury (WADA) a dodržuje ISO 17025 akreditaci, která dává jistotu, že tento produkt je bez jakýchkoliv přirozeně se vyskytujících zakázaných látek.

Co je True Whey?

True Whey je jedním z největších whey proteinů v dnešní době. Poskytuje jedinečnou kombinaci Koncentrátu Syrovátkové Bílkoviny a Izolát, s přidanou Digezyme® a Lactospore®, které jsou pro-biotics na podporu trávení.

True Whey Výhody

True Whey má více než 18 g bílkovin v jedné porci a je s nízkým obsahem sacharidů a cukru. Vysoký obsah bílkovin přispěje k růstu a udržení štíhlé hmoty.

Pro koho je True Whey vhodný?

True Whey je vhodný pro každého, kdo hledá zvýšení denního příjmu bílkovin, nebo pro rychlý uvolňující zdroj bílkovin obou stran tréninku.

Klíčové výhody

  • Více než 18 g bílkovin v jedné porci
  • Přispívá k růstu a udržování štíhlé hmoty
  • Přidaný Digezyme® a Lactospore®

Navrhované využití

Protein přispívá k růstu a udržování svalové hmoty, sklízí tak výhody tohoto produktu, kde doporučujeme přidávat 1 1/4 velkých odměrek (25g) k 150-250ml vody nebo mléka v Myprotein shaker 30 minut před a/nebo po tréninku. Alternativně lze konzumovat kdykoliv během dne, abyste zvýšili svůj denní příjem bílkovin.

Skladujte v chladném, suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Tento produkt je určen k použití spolu s aktivním životním stylem a vyváženou stravou. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Pro alergeny, podívej se na přísady v tučný. Mohou také obsahovat lepek a vejce.

Banánová příchuť: Protein Blend (93%) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Syrovátkový Proteinový Izolát (Mléko), Emulgátor (Sojové Lecithin)), Koření, Zahušťovadla (Xanthan, Guma Guar), Barvivo (Curcumin), DigeZyme*®* Patentovaný Enzymový Komplex (Proteázy, Amylázy, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza, Celuláza) (0.23%), Sladidlo (Sucralose), Bacillus Coagulans.

Mlečná čokoládová příchuť: Protein Blend (93%) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Syrovátkový Proteinový Izolát (Mléko), Emulgátor (Sojové Lecithin)), Tuk, Kakaový Prášek, Aroma, Zahušťovadla (Xanthan, Guarová Guma), DigeZyme*®* Patentovaný Enzymový Komplex (Proteázy, Amylázy, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza, Celuláza) (0.23%), Sladidlo (Sucralose), Bacillus Coagulans.

Jahodová příchuť: Protein Blend (93%) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Syrovátkový Proteinový Izolát (Mléko), Emulgátor (Sojové Lecithin)), Koření, Zahušťovadla (Xanthan, Guma Guar), Barvivo (Červená Řepa Červená), Kyselina (Kyselina Citronová), DigeZyme*®* Patentovaný Enzymový Komplex (Proteázy, Amylázy, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza, Celuláza) (0.23%), Sladidlo (Sucralose), Bacillus Coagulans.

Sametová vanilková příchuť: Protein Blend (94%) (Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko), Syrovátkový Proteinový Izolát (Mléko), Emulgátor (Sojové Lecithin)), Koření, Zahušťovadla (Xanthan, Guarová Guma), DigeZyme*®* Patentovaný Enzymový Komplex (Proteázy, Amylázy, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza, Celuláza) (0.23%), Sladidlo (Sucralose), Bacillus Coagulans.

Nutriční informace

NA 25g PORCI
Energie (kJ/kcal): 409/98
Tuk: 1.6g
z nichž nasycené mastné kyseliny: 0.0g
Sacharidy: 1.7g
z toho cukry: 1.5g
Bílkoviny: 18.7g
Sůl: 0.1g

NA 100g:
Energie (kJ/kcal): 1636/392
Tuk: 6.4g
z nichž nasycené mastné kyseliny: 0.0g
Sacharidy: 6.8g
z toho cukry: 6.0g
Bílkoviny: 74.8g
Sůlt: 0.4g

Nutriční informace jsou založeny na jahodové příchuti. Další chutě se mohou mírně lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

True Whey - Batch Tested Range

Vybrat obrázek

True Whey - Batch Tested Range