• Gluten Free

    Gluten Free

Recovery XS

Vše v jednom pro regeneraci

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

1029.00 Kč

Přehled produktů

Co je Recovery XS?

Recovery XS je unikátní kombinace proteinu, sacharidů, vitamínu C, Kreatinu a elektrolytů. V jedné porci najdete 4,5g aminokyselin a 3g Creapuru.

Výhody Recovery XS

• Recovery XS poskytuje 24g bílkovin v jedné porci ze syrovátkového izolátu, který příznivě působí na růst a údržbu svalové hmoty.

• Přidaný Vitamín C přispívá k normální funkci nervového systému, psychickým funkcím a bojuje proti oxidativnímu stresu, únavě a vyčerpání.

• Recovery XS poskytuje 3g kreatinu v jedné porci, které zvyšuje fyzický výkon při kratkých intervalech a vysoké intenzitě.

Pro koho je Recovery XS vhodný?

Recovery XS je ideální pro každého cvičíciho jedince a kohokoliv, kdo chce zvýšit denní příjem bílkovin. Recovery XS je doporučujeme pro optimalizace regenerace. Pro nejlepší výsledky je nejvhodnější užívat Recovery XS ihned po tréninku.

We are changing the name of this product to "Post Workout XS". Please note that the ingredients and nutritionals are the same and only the name of the product has changed.

Klíčové výhody

  • Více než 24g bílkovin v jedné porci
  • 3g kreatinu v jedné porci
  • Přidaný Vitamin C a směs elektrolytů

Navrhované využití

Recovery XS*TM* je fantastický šejk po tréninku s řadou příznivých účinků. Sacharidy přispívají k lepší regeneraci, protein příspívá k růstu a údržbě svalové hmoty, kreatin příznivě působí na výkon a sílu. Pro získání cíleného efektu doporučujeme konzumovat 3 velké odměrky (90g) ve 400 - 500ml vodyv Myprotein šejkru ihned po cvičení. Příznivé účinky jsou způsobeny díky sacharidům z několika zdrojů, ideálně 4 hodiny a na více než 6 hodin po tréninku. Bílkoviny připosívají k růstu a údržbě svalové hmoty. Kreatin působí příznivě na výkon a sílu zejména v krátkých interval o vysoké intenzitě. Příznivé účinky jsou získány konzumací 3g kreatinu denně.

Skladujte na chladném, suchém místě a mimo dosah přímého slunečního záření. Tento výrobek je doplněk stravy k aktivnímu životnímu stylu a vyvážené stravě. Nevhodné pro vegetariány.

Složení

Pro alergeny vyhledejte ingredience označené tučně. Může obsahovat stopy lepku a vajec.

Příchuť Čokoláda Máta: Kukuřičný škrob (WMS), Syrovátkový Izolát (Mléko) (29%), L-Leucin, L-Glutamin, Kreatin Monohydrát (Creapure*®*), Vitamin C (Kyselina Askorbová), Směs elektrolytů (Chlorid Sodný, Síran Draselný, Di Vápník Phosphate a Oxid Hořečnatý), Kakaový prášek, Ochucovadla, Sladidla (Sukralóza), Emulgátory(Sojový Lecithin)

Příchuť Jemná čokoláda: Kukuřičný škrob (WMS), Syrovátkový Izolát (Mléko) (29%), L-Leucin, L-Glutamin, Kreatin Monohydrát (Creapure*®*), Vitamin C (Kyselina Askorbová), Směs elektrolytů (Chlorid Sodný, Síran Draselný, Di Vápník Phosphate a Oxid Hořečnatý), Kakaový prášek, Ochucovadla, Sladidla (Sukralóza), Emulgátory(Sojový Lecithin)

Příchut Jahoda&Smetana: Kukuřičný škrob (WMS), Syrovátkový Izolát (Mléko) (29%), L-Leucin, L-Glutamin, Kreatin Monohydrát (Creapure*®*), Vitamin C (Kyselina Askorbová), Směs elektrolytů (Chlorid Sodný, Síran Draselný, Di Vápník Phosphate a Oxid Hořečnatý), Ochucovadla, Barviva (Červená řepa), Sladidla (Sukralóza), Emulgátory(Sojový Lecithin)

Nutriční informace

Velikost 1 porce - 3 velké odměrky (90g)

Počet porcí v balení - 20 (1.8kg), 55 (5kg)

Výživové informace

  Na 100g Na 1 porci *RP
Energie 1280 kJ/302 kcal 1152 kJ/272 kcal 14%
Tuky 0.6 g 0.5 g 1%
  z toho nasycené 0.4 g 0.4 g 2%
Sacharidy 47 g 43 g 17%
  z toho cukry 0.8 g 0.7 g 1%
Bílkoviny 26 g 23 g 46%
Sůl 0.5 g 0.45 g 8%
Vitamin C   550 mg 688%
Chlór   144 mg 18%
      Na 1 porci
L-Leucin     5.5 g
L-Glutamin     4.5 g
Kreatin Monohydrát (Creapure®)     3 g

 

* Refereční příjem dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživové informace jsou založeny na příchutu Čokoláda Máta. Výživové hodnoty ostatních příchutí se mohou lišit až o 10%

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Recovery XS

Vybrat obrázek

Recovery XS