• Vegetariánské

    Vegetariánské

Proteinová kaše

Kvalitní proteinová ovesná kaše

Příchuť
Balení
Množství

TROJITÁ MEGA AKCE - SLEVY až 40% na proteiny | až 50% na amino a tablety | 3 ZA 2 na oblečení

Zkombinujte hned 3 MEGA SLEVY a získejte tak produkty té nejvyšší kvality za nejlepší ceny!

Kombinujte následující slevy:

- PROTEINOVÝ VÝPRODEJ - Sleva až 40% na proteinové prášky

- VÝPRODEJ AMINOKYSELIN - Sleva až 50% aminokyseliny a tablety

- 3 ZA 2 NA OBLEČENÍ - 3 produkty za cenu 2 - Kód: 3ZA2CZ

* Abyste mohli kombinovat všechny 3 akce v jedné objednávce, pouze jedna z akcí vyžaduje použití kódu.

Akce je platná do půlnoci 23. října 2016 nebo do vyprodání zásob. Pouze jeden kód může být použit na objednávku, zákazník může umístit více objednávek.

KUP TEĎ

zněla: 569.00 Kč

Teď 427.00 Kč

Ušetříte: 142.00 Kč

Přehled produktů

Co je Proteinová kaše?

Proteinová kaše je chutná svačina s vysokým obsahem bílkovin. Ideální konzumovat ráno jako součást zdravé snídaně nebo kdykoli během dne, kdo chce zvýšit příjem bílkovin.Každý sáček poskytuje více než 13 g bílkovin získaných od koncentrátu syrovátkové bílkoviny. Sacharidy pocházejí z nízkým GI, válcovaná oves poskytuje pomalé uvolňování energie do krve, stejně jako poskytuje velmi nízký obsah cukru. Proteinová kaše je dodávána v šesti skvěle chutnajících chutí, které zahrnují; Javorový Sirup, Zlatý Sirup, Banán, Čokoláda, Jahoda a Vanilka.

 

Výhody Proteinové Kaše

Proteinová Kaše má vysoký obsah bílkovin s více než 13 g bílkovin v jedné porci, která přispěje k růstu a udržení štíhlé hmoty. Proteinová Kaše je samostatně zabalena do 50g sáčků, takže je vhodné konzumovat kdykoli, ať už na cestách, doma nebo v práci.

Pro koho jsou Proteinové Kaše vhodné?

Proteinová kaše se doporučuje pro každého, kdo hledá výživné jídlo s vysokým obsahem bílkovin. To může být konzumováno kdykoliv během dne, pokud chcete zvýšit příjem bílkovin, nebo jako součást zdravé snídani.

Klikněte na Obrázek pro Zvětšení

Klíčové výhody

  • Téměř tři krát víc bílkovin než u standardní kaše
  • 20% méně sacharidů než standardní kaše
  • Baleno v jednotlivých sáčcích pro větší pohodlí

Navrhované využití

Náš proteinové kaše jsou speciálně navržen tak , aby přispěly k růstu a udržení svalové hmoty. Jednoduše prázdný 1 sáček ( 50 g ) do misky / hrnek a přidejte 150-250 ml vroucí vody .Varování: Obsah bude HORKÝ. Užijte si ráno s touto proteinovou alternativou a ke klasické kaši přidejte i vaší oblíbenou polevu.

Skladujte v chladném, suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Tento produkt je určen pro váš aktivní životní styl a vyváženou stravu. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Pro alergeny, viz složek uvedených v tučný. Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává Mléko, Vejce, Lepek a výrobky z nich.

Banánová Příchuť: Rolled Oves (70%), Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko) (25%) (obsahuje Sojový), Zahušťovadlo (Xanthanová Guma), DigeZyme® (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza), Aroma, Barva (Kurkumin), Sladidlo (Sukralóza).

Čokoládová Příchuť: Rolled Oves (68%), Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko) (21%) (obsahuje Sojový), Zahušťovadlo (Xanthanová Guma), DigeZyme® (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza), Kakaový Prášek, Aroma, Sladidlo (Sukralosa)

Zlatý sirup Příchuť: Rolled Oves (72%), Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko) (25%) (obsahuje Sojový), Zahušťovadlo (Xanthanová Guma), DigeZyme® (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza), Aroma, Sladidlo (Sukralosa)

Javorový sirup Příchuť: Rolled Oves (72%), Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko) (25%) (obsahuje Sojový), Zahušťovadlo (Xanthanová Guma), DigeZyme® (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza), Aroma, Sladidlo (Sukralosa)

Jahodová Příchuť: Rolled Oves (69%), Syrovátkový Proteinový Koncentrát(Mléko) (24%) (obsahuje Sojový), Zahušťovadlo (Xanthanová Guma), DigeZyme® (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza), Aroma, Barva (Červená Řepa Červená), Sladidlo (Sukralosa)

Neochucené: Rolled Oves (70%), Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko) (30%) (obsahuje Sojový), Zahušťovadlo (Xanthanová Guma), DigeZyme® (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza).

Vanilková Příchuť: Rolled Oves (70%), Syrovátkový Proteinový Koncentrát (Mléko) (25%) (obsahuje Sojový), Zahušťovadlo (Xanthanová Guma), DigeZyme® (Amyláza, Proteáza, Celuláza, Beta-D-Galaktosidázy, Lipáza), Aroma, Sladidlo (Sukralosa)

Nutriční informace

Velikost Porce - 1 Sáček (50g)

Servings Per Container - 20 (20 x 50g)

Nutriční informace

  Na 100g Na Porci *RI
Energie 1605 kJ/381 kcal 803 kJ/191 kcal 10%
Tuk 8.1 g 4 g 6%
  z nichž nasycené mastné kyseliny 2.4 g 1.2 g 6%
Sacharidy 41 g 20 g 8%
  z toho cukry 1.9 g 1 g 1%
Bílkoviny 33 g 17 g 34%
Sůl <0.01 g <0.01 g 0%

 

* Referenční příjem průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Nutriční informace jsou založeny na Neochucené verzi, při výběru alternativní příchutí se nutriční hodnoty mohou lišit až o 10%

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Proteinová kaše

Vybrat obrázek

Proteinová kaše