• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Organic

    Organic

Organický syrovátkový protein

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

Teď můžete nakoupit vše, co potřebujete, se slevou 25%! Ať už si vyberete nejprodávanější Impact Whey Protein, Arašídové máslo nebo cokoliv jiného!

Nestačí Vám sleva 25% na celý nákup? Pak pro Vás máme ještě slevu 50% na aminokyseliny a tablety! BCAA, Glutamin, Kreatin Monohydrát nebo vitamínové tablety? To vše dnes můžete mít za poloviční cenu!

*Akce platí do půlnoci 28. října 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

191.00 Kč

Přehled produktů

Myprotein’s Organická syrovátka je získávána z přísně kontrolovaných, organicky certifikovaných mléčných zdrojů. Naše krávy jsou volně chovány na travnatých pláních jižního Rakouska, kde je jim dopřávána volnost k objevování rozlehlých pastvin v okolí jejich napajedel.

Po chovu na bohatých, zelených pastvinách je naše kravská syrovátka dále ultra-filtrována k zajištění mimořádné kvality produktu. S vysokou úrovní variability, Organická syrovátka může být použita při tvorbě velkého množství pokrmů.

S výbornou krémovou chutí, Myprotein’s Organická syrovátka chutná skvěle i bez dochucování.; Bez umělých látek, sladidel nebo sóji, Myprotein’s Organická syrovátka je stejně šťastná jako krávy, od kterých pochází.

S obsahem 20 g bílkovin v jedné porci, se Myprotein’s Organická syrovátka podílí na růstu a údržbě svalové hmoty. Kromě toho se také podílí na udržování normální kvality kostí.

Upozornění: Etiketa produktu je vždy v Anglickém jazyce. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština se mohou vyskytovat také, v závislosti na určení výrobku.

Klíčové výhody

  • Získáváno z organicky certifikovaných mléčných zdrojů
  • Ultra filtrováno pro mimořádnou kvalitu
  • Neobsahuje žádné umělé látky

Navrhované využití

Doporučujeme smíchat 1 velkou odměrku (25 g) s 200 ml vody nebo mléka v shakeru od Myprotein před a/nebo po tréninku. Alternativou je konzumace kdykoliv během dne ke zvýšení Vašeho denního příjmu bílkovin.

Skladujte na chladném, suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Tento výrobek neslouží jako náhrada vyvážené stravy a aktivního životního stylu. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně. Může také obsahovat sóju a vejce.

Nutriční informace

Organický syrovátkový koncentrát (Mléko) (100 %).

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Organický syrovátkový protein

Vybrat obrázek

Organický syrovátkový protein