• Vegetariánské

    Vegetariánské

  • Organic

    Organic

Organický syrovátkový protein

Příchuť
Balení
Množství

PRODLOUŽENO! SLEVA 30% NA 30 OBLÍBENÝCH PRODUKTŮ | Kód: 30NA30

Ujistěte se, že máte ty správné produkty s naší exkluzivní akcí pro splnění Vašich cílů. Maximalizujte svůj trénink s naší slevou 30% na Vašich 30 oblíbených produktů jako jsou např. Impact Whey Protein, Whey Izolát, Arašídové Máslo a mnoho dalších!

*Akce platí do půlnoci 16. ledna 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden slevový kód může být použit na objednávku. Zákazník může umístit více objednávek. Maximální sleva 2700 Kč.

KUP TEĎ

279.00 Kč

Přehled produktů

Myprotein’s Organická syrovátka je získávána z přísně kontrolovaných, organicky certifikovaných mléčných zdrojů. Naše krávy jsou volně chovány na travnatých pláních jižního Rakouska, kde je jim dopřávána volnost k objevování rozlehlých pastvin v okolí jejich napajedel.

Po chovu na bohatých, zelených pastvinách je naše kravská syrovátka dále ultra-filtrována k zajištění mimořádné kvality produktu. S vysokou úrovní variability, Organická syrovátka může být použita při tvorbě velkého množství pokrmů.

S výbornou krémovou chutí, Myprotein’s Organická syrovátka chutná skvěle i bez dochucování.; Bez umělých látek, sladidel nebo sóji, Myprotein’s Organická syrovátka je stejně šťastná jako krávy, od kterých pochází.

S obsahem 20 g bílkovin v jedné porci, se Myprotein’s Organická syrovátka podílí na růstu a údržbě svalové hmoty. Kromě toho se také podílí na udržování normální kvality kostí.

Upozornění: Etiketa produktu je vždy v Anglickém jazyce. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština se mohou vyskytovat také, v závislosti na určení výrobku.

Klíčové výhody

  • Získáváno z organicky certifikovaných mléčných zdrojů
  • Ultra filtrováno pro mimořádnou kvalitu
  • Neobsahuje žádné umělé látky

Navrhované využití

Doporučujeme smíchat 1 velkou odměrku (25 g) s 200 ml vody nebo mléka v shakeru od Myprotein před a/nebo po tréninku. Alternativou je konzumace kdykoliv během dne ke zvýšení Vašeho denního příjmu bílkovin.

Skladujte na chladném, suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Tento výrobek neslouží jako náhrada vyvážené stravy a aktivního životního stylu. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Alergeny jsou ve složení vyznačeny tučně. Může také obsahovat sóju a vejce.

Nutriční informace

Organický syrovátkový koncentrát (Mléko) (100 %).

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Organický syrovátkový protein

Vybrat obrázek

Organický syrovátkový protein