• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

 • Organic

  Organic

Organické Chlorella Tablety

Organické chlorella algae tablety

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA AŽ 50% NA VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY

Sněhu, sáňkování, lyžování a dalších zimních radovánek si letos můžeme užít do sytosti, ale co náš imunitní systém? Myslete na své zdraví a obrňte se proti zimě a nachlazení! Dnes ušetříte až 50% na našich vitamínových doplňcích a doplňcích v tabletách.

*Akce platí do půlnoci 19. ledna 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Ceny již uvedeny po slevě, kód není potřeba.

KUP TEĎ

zněla: 579.00 Kč 492.00 Kč Ušetříte: 87.00 Kč

Přehled produktů

Co jsou to Organické Chlorella Tablety?

Chlorella je organická, výživná, modrozelená řasa, která roste v subtropických a tropických vodách. Naše Chlorella se pěstuje ve filtrované přírodní vodě pod přísnými kontrolami. Chlorella obsahuje řadu důležitých vitaminů a minerálů, včetně železa, jódu a vitaminu D. Buňky chlorelly jsou bohaté na živiny, ale jsou chráněny silnými stěnami. Tyto buněčné stěny jsou rozbité silným proudem, který zachovává nutriční hodnoty. Řasy jsou pak lisovány na prášek registrovaným farmaceutickým výrobcem a tento prášek je stlačen do formy tablet s obsahem 500 mg chlorelly. Chlorella tablety necháváme dobrovolně kontrolovat, aby splňovaly ty nejvyšší standardy, které jsou stanovené agenturou Medicine and Healthcare products Regulatory Agency, a tyto standardy převyšují obecně stanovené zákonné normy pro potravinové doplňky. Nepoužíváme žádné kypřící látky jakou je stearát hořečnatý, které mohou ovlivnit chuť. Organické Chlorella Tablety získali organický certifikát od Soil Association pod kódem GB-ORG-05.

Jaké jsou výhody?

Vitamin D přispívá ke zdraví kostí, k normální svalové funkci pokud funkci imunitního systému. Vitamin B12 a železo přispívají ke snižování pocitu únavy a vyčerpání. Železo je důležité pro normální tvorbu červených krvinek a pro přenos kyslíku v krvi. Jód a železo přispívají k normální kognitivní funkci a vitamin B12 je důležitý pro normální psychologickou funkci.

Klíčové výhody

 • 100% Organické
 • Vysoký obsah vitaminu D
 • Zdroj železa a jodu

Navrhované využití

Konzumujte 6 tablet denně. Nejlepší konzumovat s jídlem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt by neměl být náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Skladujte mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány a vegany.

Složení

100% Organické chlorella algae tablety

Nutriční informace

Typické Nutriční hodnoty

  Na Porci
vitamine D 18 μg (RI* 360%)
Vitamin B12 1.8 μg (RI* 72%)
železo 3.039 mg (RI* 22%)
jód 30 μg (RI* 20%)
chlorofyl 77.4 mg

 

* Referenční výživová hodnota denního příjmu pro dospělého (8400 kJ/2000 kcal)

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Organické Chlorella Tablety

Vybrat obrázek

Organické Chlorella Tablety