Mystery Taška

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

Teď můžete nakoupit vše, co potřebujete, se slevou 25%! Ať už si vyberete nejprodávanější Impact Whey Protein, Arašídové máslo nebo cokoliv jiného!

Nestačí Vám sleva 25% na celý nákup? Pak pro Vás máme ještě slevu 50% na aminokyseliny a tablety! BCAA, Glutamin, Kreatin Monohydrát nebo vitamínové tablety? To vše dnes můžete mít za poloviční cenu!

*Akce platí do půlnoci 28. října 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

zněla: 669.00 Kč

Teď 315.00 Kč

Není skladem

Přehled produktů

Každý miluje a touží po Mystery ceně, protože díky naší zvědavosti nás stále přitahuje neznámo. Obvykle se podobné akce konají na narozeniny nebo v období oslav, Vánoc nebo Velikonoc, ale v Myprotein vám představujeme Mystery tašku právě teď, která vás udrží v napětí až do samotného rozbalení zásilky.   

Co je v Mystery tašce?    

Jsme největší značka sportovní výživy na světě, která nabízí bezkonkurenční sortiment přelomových doplňků společně se stylovým a kvalitním oblečením, takže si můžete být jisti, že v tašce najdete něco výjimečného.

Můžeme vám slíbit, že v každé Mystery tašce najdete 2 kusy oblečení z naší nejnovější nabídky inovací, které vás v posilovně zaručeně zviditelní. Dále tam najdete několik Myprotein nejprodávanějších doplňků, které budou vybrány z 2500 prémiových produktů, které vám poskytnou množství zdravotních výhod a pomohou vám při dosahování požadované postavy a výkonu. S našimi novými příchutěmi, mezi které patří Pina Colada a Birthday dort, jakož i s našimi mnoha průlomovými produkty na doplnění energie a podporu vytrvalosti se nebudete moci dočkat, kdy vám bude Mystery taška doručena. Nakonec dostanete i 1 kus unikátního příslušenství z našeho rostoucího sortimentu, které podpoří váš trénink, výkon a regeneraci.   

Proč bych si měl koupit Mystery tašku?    

Jednoduše získáte skvělé produkty v hodnotě & libra; 40 za neuvěřitelných & libra; 20! Když si už myslíte, že to nemůže být lepší nabídka, tak nyní spouštíme soutěž na sociální stránce ve Velké Británii, Dánsku a Francii, jejíž vítězové získají některé z nejprodávanějších Myprotein balíčků. Stačí udělat následující kroky:    

  • Po zakoupení Mystery tašky vyfoť tašku a přidejte #Mysterybag na všechny sociální média: Twitter, Instagram a Facebook.  
  • Pak jen čekejte na svou šanci o výhru nejprodávanějšího balíku

Klíčové výhody

  • Hodnota produktů přes €53 za €24.99
  • 2 druhy oblečení a doplňky plus příslušenství
  • Šance zapojit se do Myprotein soutěže

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Mystery Taška

Vybrat obrázek

Mystery Taška