• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Malinový Extrakt

Malinové ketony ve formě prášku

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

Není skladem

Přehled produktů

Malinové ketony, byly v poslední době přidány do mnoha různých potravinových doplňků. Je to přírodní extrakt z plodů a jsou uvedeny na trh jako účinný nástroj pro zvýšení metabolismu a zrychlené spalování tuků.

Mnohé vědecké studie ohledně malinových ketonů potvrzují, že výrobek zvyšuje lipolýzu (odbourávání tukových buněk). Díky tomuto efektu, se staly oblíbeným doplňkem pro kulturisty, kteří chtějí snížit množství tělesného tuku a zvýšit svalovou hmotu.

Malinové ketony jsou chemické sloučeniny, které se dají najít v ovoci, které jsou odpovědné za ovocnou vůni a chuť. Chemická struktura malinového ketonu úzce souvisí s řadou dalších extraktů, které se také používají při podpoře spalování tuků. Kapsaicin, který je "hot" část chilli papričky a synefrin které zvyšují metabolismus, tyto však mají nežádoucí účinky, jako je podráždění žaludku, které naše Raspberry ketones nedělají.

Ve vědeckých studiích bylo prokázáno, že malinové ketony zvýšily produkci norepineprinu, což zvyšuje teplotu těla a způsobuje zrychlení metabolismu. Dalším dobrým účinkem je to, že snižuje schopnost organismu ukládat určité množství tuku.

Díky tomuto dvojímu přístupu brání v produkci nových tukových buněk v těle a zvyšuje základny sazby, při nichž se spaluje tuk. Malinové ketony jsou považovány za jeden z nejlepších produktů vhodným pro každého, kdo chce snížit hladinu tělesného tuku.

Kromě estetických výhod, snížení tuku pod kůží mají i sekundární přínos na tukové usazeniny v cévách, které mohou být sníženy v důsledku zvýšené hladiny norepineprinu v krvi.

Celkově můžeme říci, že díky svému přírodnímu původu a nedostatku vedlejších účinků, Raspberry ketones je produkt, který je bezpečný pro použití téměř pro každého, kdo chce zažít potenciální přínosy z redukci tuku.

Etiketa na tomto produktu je minimálně v angličtině. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

 • 100% malinový extrakt
 • Snadno míchatelné
 • Přírodní ovocný extrakt

Navrhované využití

Jako doplněk stravy se doporučuje užívat 100 mg dvakrát denně. Nejlepší je užívat s preferovaným množstvím vody nebo ovocné šťávy.

1 x Plná mini MP plastová odměrka, váha 130 mg (0.13 g). Upozornění: Pro přesnost, doporučujeme odměřit každou dávku na kuchyňské váze.

Složení

Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, sóju a vejce.

Neochucené: Malinový extrakt v prášku (100%)

Nutriční informace

Velikost Porce - 100 mg

Porcí v Balení - 1000 (100g), 2000 (200g)

Nutriční Informace

  Na Porci
Malinový Extrakt     100 mg

 

Nutriční informace založeny na neochucené verzi, při výběru alternativní verze se hodnoty mohou lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Malinový Extrakt

Vybrat obrázek

Malinový Extrakt