• Vegetariánské

    Vegetariánské

Macro:Meal

Náhrada Jídla

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

1469.00 Kč

Přehled produktů

Macro:Meal je komplexní směs bílkovin, sacharidů a esenciálních mastných kyselin navržené tak, aby byla možná konzumace v rámci 1 nápoje. Směs byla specificky navržena pro jedince s hektickým životním stylem a jsou neustále na cestě. Směs je skvělou alternativnou nezdravých svačin a fast foodu.

Proteinová směs obsahuje směs rychlých, středních a pomalých proteinů (Syrovátkový Izolát, Syrovátkový protein koncentrát, Vaječný bílek a mléčný protein) a poskytuje tak postupné uvolňování aminokyselin pro údržbu čisté svalového hmoty a zahnání hladu pro delší období. Obsahuje také minimum tuku. Sacharidy ve smesi mají nízký glykemický index (Pravé skotské ovesné vločky a aktivovaný ječmen) pro pomalé uvolňování energie a prevenci přílišné sekrece inzulinu.

Esenciální mastné kyseliny (EFA) obsahují prášek z lněného semínka a aktivovaný ječmen. EFA hrají vitální roli v produkci energie, efektivní funkci nervového systému, trávení a imunitním systému.

Klíčové výhody

  • Více 25g bílkovin v 1 porci
  • Nízký GI sacharidů pro postupné uvolňování energie
  • Obsahuje nezbytné esenciální mastné kyseliny nezbytné pro zdraví

Navrhované využití

Tento šejk byl navržen tak, aby poskytl vyrovnaný poměr (1:1) bílkovin, které přispívají k růstu svalové hmoty, a sacharidů pro regeneraci svalů po tréninku. Přidejte jeden balíček (80g) do 250 - 350ml vody nebo mléky do MyProtein šejkru a konzumujte 30 minut před a/nebo po tréninku. Alternativně konzumujte kdykoliv během dne pro nyvýšení příjmu kalorií. Příznivé účinky jsou získány konzumací sacharidů v poměru 4g na 1kg hmotnosti během 4 hodin a ne více než 6 hodin po tréninku.

Skladujte na chladném, suchém místě a mimo dosah přímého slunečního záření. Tento výrobek je doplněk stravy k aktivnímu životnímu stylu a vyvážené stravě. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Pro alergeny, včetně obilovin obsahující lepek, vyhledejte ingredience zobrazené tučně.

Příchuť Jemná čokoláda: Směs Karbohydrátů(38%) (Mletý Oves, Aktivated*®* Ječmenný škrob prášek), Proteinová Směs (34%) (Syrovátkový protein koncentrát (Mléko), Mléčný Proteinový koncentrát, Syrovátkový Izolát (Mléko), Prášek z vaječných bílků), Prášek z lněných semínek (za studena mletý) (6%), Emulgátory(Sojový Lecithin), Kakaový prášek, Ochucovadla, Sladidla (Sukralóza)

Příchut Jahoda&Smetana: Směs Karbohydrátů(38%) (Mletý Oves, Aktivated*®* Ječmenný škrob prášek), Proteinová Směs (34%) (Syrovátkový protein koncentrát (Mléko), Mléko Proteinový koncentrát, Syrovátkový Izolát (Mléko), Prášek z vaječných bílků), Prášek z lněných semínek (za studena mletý) (6%), Emulgátory(Sojový Lecithin), Ochucovadla, Barviva (Červená řepa), Sladidla (Sukralóza)

Neochucená: Směs Karbohydrátů(38%) (Mletý Oves, Aktivated*®* Ječmenný škrob prášek), Proteinová Směs (34%) (Syrovátkový protein koncentrát (Mléko), Mléko Proteinový koncentrát, Syrovátkový Izolát (Mléko), Prášek z vaječných bílků), Prášek z lněných semínek (za studena mletý) (6%), Emulgátory(Sojový Lecithin)

Vanilková příchuť: Směs Karbohydrátů(38%) (Mletý Oves, Aktivated*®* Ječmenný škrob prášek), Proteinová Směs (34%) (Syrovátkový protein koncentrát (Mléko), Mléko Proteinový koncentrát, Syrovátkový Izolát (Mléko), Prášek z vaječných bílků), Prášek z lněných semínek (za studena mletý) (6%), Emulgátory(Sojový Lecithin), Ochucovadla, Sladidla (Sukralóza),

Nutriční informace

Velikost 1 porce - 1 serving (80g)

Počet porcí v balení - 30 (2.4kg)

Výživové informace

  Na 100g Na 1 porci *RP
Energie 1576 kJ/374 kcal 1261 kJ/299 kcal 15%
Tuky 7.6 g 6.1 g 9%
  z toho nasycené 1.8 g 1.4 g 7%
Sacharidy 38 g 30 g 12%
  z toho cukry 1.9 g 1.5 g 2%
Bílkoviny 35 g 28 g 56%
Sůl 0.50 g 0.40 g 7%

 

* Refereční příjem dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživové informace jsou založeny na neochucené variantě. Výživové hodnoty ostatních příchutí se mohou lišit až o 10%i

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Macro:Meal

Vybrat obrázek

Macro:Meal