• Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Kosher

  Kosher

Kurkumin & Vitamín D Kapsle

Silná formule s řadou zdravotních výhod

Balení
Množství

SLEVA AŽ 50% NA VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY

Sněhu, sáňkování, lyžování a dalších zimních radovánek si letos můžeme užít do sytosti, ale co náš imunitní systém? Myslete na své zdraví a obrňte se proti zimě a nachlazení! Dnes ušetříte až 50% na našich vitamínových doplňcích a doplňcích v tabletách.

*Akce platí do půlnoci 19. ledna 2017 nebo do vyprodání promo zásob. Ceny již uvedeny po slevě, kód není potřeba.

KUP TEĎ

zněla: 429.00 Kč 236.00 Kč Ušetříte: 193.00 Kč

Přehled produktů

Co je to Curcumin + Vitamin D capsules?

Kurkumin je biologicky aktivní sloučenina, která je nejúčinnější složka rostliny Turmeric. Rostlina Kurkuma ( člen rodiny Ginger ) je jasně žluté koření , které se běžně vyskytuje v kari , která byla horkým tématem vyšetřování po celém světě , zejména v Indii, Číně a Asii , kde se pěstuje .Kurkumin je silně zkoumaná sloučenina s více než 6000 výzkumných studií z nepřeberného množství univerzitních institucí vyšetřování svých potenciálních biologických účinků.

Kromě toho , Vitamin D je tukem rozpustný vitamin, který je produkován v těle pod vaší pletí jako reakce na expozici slunečnímu záření. Proto se v průběhu zimních měsíců, nebo v zemích velké oblačnosti, se tělo může stát s deficitem v tomto základním vitaminu. Několik nedávných výzkumných studií přijímají obě normální a sportovní populace, které byly směřovány do role Vitamin Dhas v podpoře zdraví kostí a imunitní funkce .

Proto s výše uvedenými skutečnostmi se, Novasol® Kurkumin + Vitamin D sejdou v exkluzivní jedinečnou kombinaci , a dojde k formulaci ve vhodném formátu kapsle . Rozlišovací micelární struktura těchto kapslí se zvyšuje kurkumin’s biologická dostupnost a přírodní absorpce , poskytující 60 mg nativní kurkumin a 11μg vitaminu D v jedné porci ( 2 tobolky ).

Jaké jsou klíčové vlastnosti Curcumin + Vitamin D capsules?

Tato unikátní směs je kapalinový vzorec, který se jasně odlišuje od všech ostatních prášek na bázi kurkumin vzorce. Kurkumin pomáhá kontrolovat anti- zánětlivé reakce v těle. Vhodné pro vegetariány a bezlepkovou dietu.

Vitamin D má četné zdravotní výhody:

 • Normální vstřebávání a využití vápníku a fosforu a udržení normální koncentrace vápníku v krvi.
 • Přispívá k udržení normálních kostí a zubů.
 • Pomáhá udržovat a budovat silné svaly.
 • Přispívá k udržení normální funkci svalů.
 • Přispívá k normální funkci imunitního systému.

Je to produkt pro mě?

Kurkumin je velice populární a mediální trend složka po celém světě a tam jsou i četná rizika spojená s nedostatkem vitamínu D . NovaSOL® Curcumin + Vitamin D Kapsle jsou vhodné pro aktivní jedince, a to jak muže a ženy, kteří se snaží zvýšit jejich denní příjem kurkuminu a Vitamínu D.

Klíčové výhody

 • Vhodné pro vegetariány a bezlepkovou dietu.
 • Vitamin D má četné zdravotní výhody
 • Exkluzivní směs, formulovaná ve snadno konzumovaných kapslí formátu

Navrhované využití

Doporučujeme konzumovat 2 kapsle denně.

Tento produkt je doplněk stravy a neměl by být náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování 2 kapslí denně. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla. Vhodné pro vegetariány. Skladujte mimo dosah dětí.

Složení

Zahušťovadlo (Polysorbate 80), tobolka (kypřící látka (Hydroxypropyl Methylcelulosa), NovaSOL® (5%) (Curcuma Longa Extract), Vitamin D (1%).

Nutriční informace

Velikost porce - 2 kapsle

Počet porcí v balení - 30 (60 kapslí), 90 (180 kapslí)

Typické Nutričné Hodnoty

    Na porci *RVH
Vitamín D   11 µg 220%
      Na porci
Kurkumín     60 mg

 

* Referenční výživová hodnota denního příjmu průměrného dospělého (8400 kJ/2000 kcal)

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Kurkumin & Vitamín D Kapsle

Vybrat obrázek

Kurkumin & Vitamín D Kapsle