• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Kreatin Monohydrát

Nové příchuti - Broskev mango, Kyselá malina a višňová limonáda

Příchuť
Balení
Množství

VÝPRODEJ AMINOKYSELIN A TABLET - SLEVY AŽ 70% + EXTRA SLEVA 10% | Kód: EXTRA10CZ

Sleva až 70% na Vaše oblíbené Tablety a Aminokyseliny, včetně BCAA, CLA, Thermopure, Glutaminu a dalších! Stačí si vybrat!

Navíc EXTRA SLEVA 10% s kódem EXTRA10CZ

* Akce platí do půlnoci 11. prosince 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

149.00 Kč

Přehled produktů

Proč jsme vytvořili kreatin monohydrát?

Kreatin monohydrát je jednou z nejčastěji zkoumaných forem kreatinu, a byl tak testován v mnoha studiích na profesionálních i rekreačních sportovcích. Kreatin monohydrát je vhodný pro velké množství sportovců od kulturistů, až po sprintery. Užívání tohoto produktu je bezpečné a bylo vědecky dokázáno, že zvyšuje fyzický výkon při krátkodobých a vysoce intenzivních sportovních aktivitách, a je tak vhodný pro powerliftery, sprintery nebo hráče rugby. Kreatin monohydrát je nyní dostupný v řadě lahodných příchutí, včetně nejnovějších příchutí: broskev-mango, třešeň-limetka a kyselá malina.

Pro koho je kreatin monohydrát vhodný?

Kreatin monohydrát je vhodný pro sportovce, kteří podstupují intenzivní nebo déletrvající zátěž a chtějí zvýšit svůj výkon. Kreatin se vyskytuje v běžných potravinách, jako je maso nebo ryby. Tyto potraviny však obsahují maximálně 3-7 g kreatinu/kg. Konzumace těchto potravin ve vysokém množství (kilogramy) však může zvýšit příjem bílkovin a tuků až na zdraví ohrožující hodnoty. Konzumace kreatinu monohydrát v podobě tablet, prášku nebo kapslí se tak ukazuje jako praktičtější a efektivnější řešení.

Kdy bych měl kreatin monohydrát užívat?

Doporučujeme užívat  5 g kreatinu monohydrát ihned před a ihned po tréninku, společně s proteinovým a sacharidovým nápojem k využití maximálního potenciálu pro Vaše svaly. Alternativou je smíchání s vodou, mlékem nebo šťávou a vypití ihned po smíchání.

5ti denní "loading" fáze - Sportovci, kteří se chystají užívat kreatin monohydrát poprvé, by měli prvních pět dní podstoupit tzv. "loading" fázi, pro maximální využití potenciálu kreatinu. Doporučené dávkování v této fázi je 5 g (1 odměrka) čtyřikrát denně v pravidelných intervalech tak, aby došlo k nasycení svalů kreatinem před začátkem standardního dávkování 5 g/den.

Výrobní informace:

Stravovací zvyky našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. Tento produkt je tak vyráběn za použití surovin a procesů, které jsou vhodné i pro vegany. Vezměte na vědomí, že instantní mléčně koktejly jsou vyráběny ve stejné továrně a může tak dojít k vzájemnému promíchání těchto látek. Toto se však objevuje pouze ve stopovém množství. Tento postup je schvalován Veganským sdružením.

Upozornění: Etiketa produktu je vždy v Anglickém jazyce. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština se mohou vyskytovat také, v závislosti na určení výrobku.

Klíčové výhody

 • Ideální produkt pro silové sporty
 • Snadná rozpustnost ve vodě
 • Pomáha zvýšit sílu a celkový výkon
 • Produkt obdržel známku A podle testování LabDoor

Navrhované využití

Přidejte 5 g do vody, rozmíchejte a vypijte. Užívejte 1-2x denně, ideálně ihned před a po výkonu. Po 8 týdnech pravidelného užívání je doporučeno kreatin vysadit a po týdnu začít nový cyklus.

Upozornění: Doporučujeme při dávkování užívat kvalitní váhu. Ačkoliv se snažíme zákazníkům poskytnout co nejpřesnější odměrky, tyto odměrky poskytují pouze přibližné hodnoty a neměly by být používány místo standardních vah.

Varování:produkt obsahuje barvivo E129, které může mít nepříznivý vliv na dětský organismus.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt slouží jako doplněk stravy a neměl by být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Uchovávejte v chladu a suchu a skladujte mimo dosah dětí.

Složení

Vyrobeno v zařizení, které zpracovává mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Berry Blast: Kreatin monohydrát (87%), Kyselina (Kyselina citronová), Aroma, Barvivo (Řepa červená, Antokyan), Sladidlo (Sukralóza)

Příchuť modrá malina: Kreatin monohydrát (87%), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (E133).

Příchuť hroznová: Kreatin monohydrát (87%), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (E129, E133).

Příchuť citronová & limetová: Kreatin monohydrát (87%), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (E110, E133).

Příchuť pomarančová: Kreatin monohydrát (87%), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (E110).

Příchuť malinová limonáda: Kreatin monohydrát (87%), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (E129, E133).

Příchuť kyselé jablko: Kreatin monohydrát (87%), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (E110, E133).

Příchuť Tropical Storm: Kreatin monohydrát (87%), Kyselina (Kyselina citronová), Aroma, Barvivo (Karoten), Sladidlo (Sukralóza)

Bez příchuti: Kreatin monohydrát (100%)

Příchuť melounová: Kreatin monohydrát (87%), Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barvivo (E129).

Nutriční informace

Doporučené dávkování - 1 lžička (5g)

Množství v balení - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Nutriční hodnoty

  V jedné porci
Kreatin monohydrát     5 g

 

Nutriční hodnoty se týkají neochucených verzí, při výběru alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit.

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

4.5

4.5

(2 recenzí)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Kreatin

Celkově:

4

Chuť:

4

Účinnost:

4

Funkčnost je dobrá, cena taky. Horší je pouze rozpustnost, ale dá se to rozmíchat v teplé vodě.

Thu Dec 01 05:38:58 GMT 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

klasika, která funguje.

Celkově:

5

Mixability:

4

Chuť:

3

Účinnost:

5

Klasická a dodnes nejlepší forma kreatinu. Funguje, jak má a cena je velmi nízko. Podle mne nemá smysl kupovat Creapure verzi,v účinnosti jsem nezaznamenal rozdíl. Hodí se: Silový trénink, objemová fáze

Sat Aug 27 04:48:59 BST 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Kreatin Monohydrát

Vybrat obrázek

Kreatin Monohydrát