• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety

Skvěle Chutnající Žvýkací Tablety

Příchuť
Balení
Množství

TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% NA VŠE! | Kód: MYSTERYCZ

UŠETŘETE AŽ 30% NA CELÉM NÁKUPU| Kód: MYSTERYCZ

Máte dnes šťastný den? Teď máte šanci ušetřit až 30% na vše s naší velkou tajemnou slevou! Zkuste štěstí, zadejte Tajemný Kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte!

*Akce platí do půlnoci 24. ledna 2017 nebo do vyprodání zásob. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

459.00 Kč

Přehled produktů

Jaké jsou Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety?

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety jsou velmi dobré k vyzkoušení a vhodné je konzumovat, když jste na cestách, kde každá tableta poskytuje 1g kreatinu monohydrát (Creapure®).

Kreatin Monohydrát (Creapure®) je vyroben společností AlzChem v Německu a je světově proslulý za nejčistší a nejkvalitnější mikronizovaný Kreatin Monohydrát k dispozici.Creapure®je jediný Kreatin, který byl důsledně testován, aby byl bez nečistot a zbytečných vedlejších produktů včetně Kreatinin (CRN), dikyandiamid (DCD), Dihydrotriazine (DHT) a Thiomočoviny. Creapure®je 99,99% čistý Kreatin Monohydrát.

Výhody Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety

Kreatinem Monohydrát (Creapure®) bylo prokázáno, že zvýšením fyzické výkonnosti v postupných dávkách krátkodobě, dochází k vysoké intenzitě cvičení.

Pro koho jsou Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety vhodné?

Je to ideální pro sporty, které vyžadují vysoce intenzivní, výbušné pohyby jako kulturisti, powerlifteři a sprinteři. Doporučuje se konzumovat kreatin (Creapure®) ihned po tréninku pro nejlepší účinky.

Stravovací možnosti všech našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité.Zatímco tento produkt je vyroben za použití přísady a pomocné látky vhodné pro veganskou stravu, vezměte prosím na vědomí, že mléčné prášky jsou také používány v rámci stejného výrobního zařízení a ke křížové kontaminaci může dojít při velmi malých úrovních.

Klíčové výhody

 • Čistá forma Kreatin Monohydrátu
 • Snadno konzumované, žvýkací tablety
 • Zvyšuje výkon v postupných dávkách těžká-intenzita cvičení

Navrhované využití

Konzumovat 3 tablety ihned po tréninku.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt je doplněk stravy, a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladném a suchém místě, mimo dosah malých dětí (nebezpečí udušení v případě, polykání).

Složení

Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává mléko, vejce, sóju, lepek a výrobky z nich.

Příchuť Bobule: Dextróza Monohydrát, Kreatin Monohydrát (Creapure®), Kyselina (Kyselina Citronová), Anti-Spékání (Hořečnaté soli mastných kyselin), Kokosový Olej, Přírodní Aroma.

Citronová příchuť: Dextróza Monohydrát, Kreatin Monohydrát (Creapure®), Kyselina (Kyselina Citronová), Anti-Spékání (Hořečnaté soli mastných kyselin), Kokosový Olej, Přírodní Aroma.

Nutriční informace

Velikost Porce - 3 Tablety

Velikost Balení - 30 (90 TABLET), 60 (180 TABLET)

Nutriční informace

  Na 100g Na Porci *RI
Energie 1066 kJ/255 kcal 96 kJ/23 kcal 1%
Tuk 1.4 g 0 g 0%
  z nichž nasycené mastné kyseliny 1.4 g 0.1 g 1%
Sacharidy 59 g 5.4 g 2%
  z toho cukry 59 g 5.3 g 6%
Bílkoviny 0 g 0 g 0%
Sůl 0.1 g 0 g 0%
      Na Porci
Kreatin Monohydrát (Creapure®)     3 g

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety

Vybrat obrázek

Kreatin Monohydrát (Creapure®) Žvýkací Tablety