Impact Pump Blend

Předtréninkový doplněk bez stimulantů

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 40% NA NAKOPÁVAČE A PŘEDTRÉNINKOVÉ DOPLŇKY | Kód: NAKOPAVACE40CZ

Znáte ten pocit, když dorazíte do fitka nebo na trénink a cítíte se unavení, nekoncentrovaní, nic se váme nechce... Předejděte tomuto pocitu! Vždy trénujte naplno a dostaňte ze sebe maximální výkon s našimi nakopávači a předtrénikovými doplňky! Teď máme slevu 40% na naši předtrénikovou řadu s doplňky, které vás nakopnou a posunou váš trénink na vyšší úrovneň.

*Akce platí do půlnoci 19. ledna 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

459.00 Kč

Přehled produktů

Myprotein Impact Pump Blend je jedinečný předtréninkový doplněk, který neobsahuje žádné stimulanty. Díky směsi 6 účinných látek podpoří váš výkon během intenzivních tréninků. Neobsahuje kofein, takže je skvělý pro večerní tréninky a nenaruší kvalitu vašeho spánku.

Obsahuje Arginin Alfa Ketoglutarát, L-Karnitin, Beta-Alanine, BCAAs, Kreatin Monohydrát a Citrulin Malát a je dostupný ve 4 lahodných příchutích. Je vhodný pro kohokoliv, kdo chce zlepšit svůj výkon během tréninků a nechce nebo nemůže užívat stimulanty.

Pro zjištění tolerance na Impact Pump Blend vyzkoušejte první dávku o velikosti 5g. Dávku postupně zvyšujte než dosáhnete optimálního dávkování. Nepřesahujte konzumaci více než 30g Impact Pump Blend denně.

Creatine zvyšuje výkon během krátkých, výbušných intenzivních tréninků. Kýženého efektu je dosaženo konzumací 3g kreatinu denně.

Klíčové výhody

  • Zvyšuje fyzický výkon
  • Kombinace 6 účinných látek
  • 4 skvělé příchutě

Navrhované využití

Pro zjištění tolerance na Impact Pump Blend vyzkoušejte první dávku o velikosti 5g. Dávku postupně zvyšujte než dosáhnete optimálního dávkování. Nepřesahujte konzumaci více než 30g Impact Pump Blend denně.

Složení

Arginin Alfa Ketoglutarát (AAKG) (15%), L-Karnitin (15%), Beta Alanin (14%), BCAA - Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem 2:1:1 (L-Leucin:L-Isoleucin:L-Valin) (10%), Kreatin Monohydrát (10%), Citrulin Malát (10%), Dextróza, Fruktóza, Přírodní aroma, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam-K), Barviva (E133).

Nutriční informace

Velikost porce - 2 malé odměrky (5g)

Počet porcí v balení - 50 (250g)

Nutriční informace

  Na 5g
Energie 18 kJ/4 kcal
Sacharidy 1.1 g
  z toho cukry 1.0 g
Arginin Alfa Ketoglutarát (AAKG) 750 mg
L-Karnitin 750 mg
Beta Alanin 700 mg
Celkově BCAA 500 mg
z toho L-Leucin 250 mg
z toho L-Isoleucin 125 mg
z toho L-Valin 125 mg
Kreatin Monohydrát 500 mg
Citrulin Malát 500 mg

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Impact Pump Blend

Vybrat obrázek

Impact Pump Blend