• Gluten Free

    Gluten Free

iBCAA 4:1:1

Příchuť
Balení
Množství

Nakupte více, ušetřete více - SLEVA AŽ 30% NA VŠE | Kód: USETRI30CZ

Kolik dnes ušetříte, záleží pouze na Vás. Můžete ušetřit až 30% na celém Vašem nákupu!

Nezapomeňte si také prohlédnout naši novou řadu oblečení! Slevu můžete uplatnit i na to, tak si udělejte před Vánoci radost novým outfitem!

- Nakupte za 2950 Kč a ušetřete 30% Použijte kód: USETRI30CZ

- Nakupte za 2450 Kč a ušetřete 25% Použijte kód: USETRI25CZ

- Nakupte za 1900 Kč a ušetřete 20% Použijte kód: USETRI20CZ

- Nakupte za 1100 Kč a ušetřete 15% Použijte kód: USETRI15CZ

Akce jsou platné do půlnoci 4. prosince 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Maximální sleva je 2700 Kč, pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Sleva se nevztahuje na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

599.00 Kč

Přehled produktů

iBCAA 4:1:1 je instantní formule, která obsahuje 3 esenciální aminokyseliny Leucin, Izoleucin a Valin v poměru 4:1:1.

Tyto instantní BCAA nabízíme v 7 lahodných příchutích: Kyselé jablko, Pomeranč, Vodní meloun, Citrón&Limeta, Blue Raspberry, Hrozen a Raspberry Lemonade. BCAA 4:1:1 nabízíme také neochucené. aby je bylo možné konzumovat v libovolném nápoji nebo přidat do jiného doplňku.

iBCAA je instantní forma BCAA, které poskytují ve vodě rozpustné aminokyseliny.

Tyto unikátní aminokyseliny (Leucin, Izoleucin a Valine) tvoří průměrně 35% svalů a tělo je nedokáže vyrobit, takže je nutné je přijímat ve stravě nebo v doplňcích. Na rozdíl od jiných aminokyselin jsou tyto metabolizovány přímo ve svalech.

Obecně jsou iBCAA brány kdykoliv během dne, před a po tréninku.

Naše iBCAA konzumujte v množství 5g v libovolné tekutině, ideálně s vodou nebo ovocným džusem.

Klíčové výhody

  • Rozpustné a instantní BCAA
  • Poměr 4:1:1 - Leucin, Izoleucin a Valin
  • 7 skvělých příchutí

Navrhované využití

Pro kýžený efekt našich iBCAA 4:1:1 přidejte 2 odměrky (5g) do 250-350ml vody nebo džusu v Myprotein šejkru před, během a/nebo po tréninku.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek neslouží jako náhrada vyvážené a pestry stravy a aktivního životního stylu. Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah dětí. Nevhodné pro vegetariány.

Složení

Pro alergeny vyhledejte ingredience zobrazené tučně. Může také obsahovat mléko a vejce.

Neochucené: BCAA Směs 4:1:1 (Leucin:Izoleucin:Valine) (100%) (Obsahuje Sóju)

Blue Raspberry: BCAA Směs 4:1:1 (Leucin:Izoleucin:Valine) (85%) (Obsahuje Sóju), Přírodní příchuť, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K), Barviva (Brilliant Blue FCF)

Hrozen: BCAA Směs 4:1:1 (Leucin:Izoleucin:Valine) (87%) (Obsahuje Sóju), Přírodní příchuť, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K), Barviva (Allura Red AC, Brilliant Blue FCF). Varování: Obsahuje Allura Red AC, které může mít nežádoucí efekt na aktivitu a pozornost u dětí.

Lemon Lime: BCAA Směs 4:1:1 (Leucin:Izoleucin:Valine) (90%) (Obsahuje Sóju), Přírodní příchuť, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K), Barviva (Tartrazine, Brilliant Blue FCF). Varování: Obsahuje Tartrazine , které může mít nežádoucí efekt na aktivitu a pozornost u dětí.

Watermelon: BCAA Směs 4:1:1 (Leucin:Izoleucin:Valine) (90%) (Obsahuje Sóju), Přírodní příchuť, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K), Barviva (Allura Red AC). Varování: Obsahuje Allura Red AC , které může mít nežádoucí efekt na aktivitu a pozornost u dětí.

Orange: BCAA Směs 4:1:1 (Leucin:Izoleucin:Valine) (89%) (Obsahuje Sóju), Přírodní příchuť, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K), Barviva (Sunset Yellow FCF). Varování: Obsahuje Sunset Yellow FCF , které může mít nežádoucí efekt na aktivitu a pozornost u dětí.

Raspberry Lemon: BCAA Směs 4:1:1 (Leucin:Izoleucin:Valine) (88%) (Obsahuje Sóju), Přírodní příchuť, Sladidla (Sukralóza, Acesulfam K), Colours (Allura Red AC, Brilliant Blue FCF). Varování: Obsahuje Allura Red AC , které může mít nežádoucí efekt na aktivitu a pozornost u dětí.

Nutriční informace

Velikost Porce - 2 malé odměrky (5g)

Počet porcí v balení - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Výživové informace

  Na porci
L Leucin     3.3 g
L Izoleucin     850 mg
L Valin     850 mg

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

iBCAA 4:1:1

Vybrat obrázek

iBCAA 4:1:1