HydroFuel Elite

Sportovní nápoj příští generace

Příchuť
Balení
Množství

Nakupte více, ušetřete více - SLEVA AŽ 30% NA VŠE | Kód: USETRI30CZ

Kolik dnes ušetříte, záleží pouze na Vás. Můžete ušetřit až 30% na celém Vašem nákupu!

Nezapomeňte si také prohlédnout naši novou řadu oblečení! Slevu můžete uplatnit i na to, tak si udělejte před Vánoci radost novým outfitem!

- Nakupte za 2950 Kč a ušetřete 30% Použijte kód: USETRI30CZ

- Nakupte za 2450 Kč a ušetřete 25% Použijte kód: USETRI25CZ

- Nakupte za 1900 Kč a ušetřete 20% Použijte kód: USETRI20CZ

- Nakupte za 1100 Kč a ušetřete 15% Použijte kód: USETRI15CZ

Akce jsou platné do půlnoci 4. prosince 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Maximální sleva je 2700 Kč, pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou umístit více objednávek. Sleva se nevztahuje na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

229.00 Kč

Přehled produktů

HydroFuel Elite je produkt testovaný během sportovního programu ve spolupráci se světovou antidopingovou agenturou (WADA) a získal akreditaci ISO 17025, která zaručuje, že tento produkt byl testován na přirozeně se vyskytující zakázané látky.

Proč jsme vytvořili HydroFuel Elite?

Dlouhodobá fyzická zátěž vede k vyprázdnění svalových zásob glykogenu a snížení hladiny elektrolytů. Toto se projeví sníženou energií a vede ke zhoršení výkonu. Klíčové elektrolyty jako hořčík se podílí na normání funkčnosti svalstva a elektrolytické rovnováze, a proto je nezbytné je doplňovat v průběhu tréninku.

Jak jsme vytvořili HydroFuel Elite?

HydroFuel Elite byl vytvořen k hydrataci a dodání energie Vašemu tělu. Dva druhy sacharidů byly použity k zajištění maximálního přísunu energie. Směs čtyř druhů elektrolytů byla vytvořena k doplnění solí ztracených při pocení. Mnoho dalších látek bylo přidáno k vytvoření špičkového sportovního nápoje nové generace.

Hlavní výhody

S množstvím až 7 g sacharidů na 100 ml, HydroFuel Elite poskytuje energii potřebnou pro udržení výkonu. S obsahem sodíku, hořčíku, draslíku a vápníku se HydroFuel Elite podílí na vyvážené hladině elektrolytů. Jako bonus obsahuje HydroFuel Elite velké množství vitamínů k podpoření imunitního systému. Zdroj Vitamínů B1, B2 & B5 HydroFuel Elite se podílí na:

-        Snížení únavy

-        Normální funkčnosti metabolismu

-        Ochraně červených krvinek

Do tohoto inovativního nápoje jsme také přidali Vitamin C, který se podílí na:

-        Normální funkčnosti imunitního & nervového systému

-        Normální funkčnosti mozku

-        ochraně buněk před oxidací (Antioxidant)

Nakonec byly do HydroFuel Elite přidány 3 g větvených aminokyselin. Tělo není schopné si tyto větvené aminokyseliny vytvořit a proto je nezbytné je doplňovat z vnějších zdrojů. Zvlášť významný mix aminokyselin, BCAA, tvoří až 35 % veškeré lidské svalové hmoty.

Je tento podukt pro mě?

Každý atlet podstupující intenzivní trénink může těžit výhody z tohoto lahodného a osvěžujícího nápoje. Konzumujte během nebo po tréninku.

Klíčové výhody

  • Sacharidy s variabilním použitím
  • Směs vitamínů a elektrolytů
  • 3 g BCAA

Navrhované využití

Při tréninku je doporučeno konzumovat 60 g sacharidů za hodinu. Z toho důvodu konzumujte přibližně 2 láhve HydroFuel za hodinu.

Skladujte na chladném, suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Produkt není vhodný pro vegetariány. Minimální trvanlivost do: Viz hrdlo láhve.

 

Složení

Příchuť Bobule Acai: Voda, Glukóza, Fruktóza, Větvené aminokyseliny (0,6 %) (L-Valin, L-Leucin, L-Isoleucin), Elektrolyty (0,5 %) (Sodík, Draslík, Hořčík, Vápník), Regulátor kyselosti (Kyselina citronová), Barvivo (Šťáva z černého rybízu v koncentrátu), Aroma, Stabilizátory (Arabská guma, Estery glycerolu z přírodní pryskyřice), Konzervanty (Sorbát draselný, Benzoát draselný), Antioxidant (Kyselina askorbová), Vitamíny (0,01 %) (Vitamin C, Riboflavin, Thiamin, Kyselina pantothenová), Sladidlo (Sukralóza).

Nutriční informace

Velikost porce - 1 láhev

Nutriční hodnoty

  Na 100 ml
Energie 130 kJ/31 kcal
Tuky 0 g
  z toho nasycené 0 g
Sacharidy 7,0 g
  Z toho cukry 7,0 g
Bílkoviny 0,6 g
Sůl 0,7 g
    Na 100 ml *RHP
Vitamin C 4,8 mg 6 %
Thiamin 0,1 mg 9 %
Riboflavin 0,1 mg 7 %
Kyselina pantothenová 0,4 mg 7 %
Hořčík 12 mg 3 %

 

* Referenční hodnota příjmu dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživové hodnoty jsou založeny na produktu s pomerančovou příchutí. Při volbě jiné příchuti se informace mohou lišit maximálně o 15 %.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

HydroFuel Elite

Vybrat obrázek

HydroFuel Elite