Glukosamin HCL a Chondroitin

900 mg

Příchuť
Balení
Množství

MIKULÁŠSKÁ SLEVA 25% NA VŠE + DÁREK ZDARMA | Kód: MIKULAS

Byli jste letos hodní nebo ne? Kolik tréninků jste vynechali? :) Odnese si Vás za chvíli čert nebo dostanete bohatou Mikulášskou nadílku?

Myprotein Vás odmění tak jako tak! Užijte si si mikulášskou slevu 25% na vše a navíc speciální tajemný dárek zdarma při nákupu nad 2000 Kč!

*Dárek bude automaticky přidán do Vašeho košíku po dosažení minimální hodnoty objednávky.

KUP TEĎ

629.00 Kč

Přehled produktů

Doplněnínm Glukosaminen HCL zvyšujete schopnost těla na zotavení kloubů a jejich zdravou funkci. Chondroitin sulfát podporuje zdraví kloubů tím, že přitahuje tekutinu do chrupavky. Kobinace těchto složek poskytuje extrémně silný doplněk pro podporu vašich kloubů.

Glukosamin HCL poskytuje o 40% více glukosaminu než standardní glukosamin sulfát. Síla glukosaminu je důležitá zejména pro ty, kteří jsou fyzicky aktivní a cvičí pravidelně, protože jsou náchylnější k předčasné degeneraci kloubů kvůli opakovaným pohybům při cvičení. Chondroitin sulfát je hlavní složkou crupavky a bylo ve vícero testech prokázáné, že zmírňuje bolesti kloubů.

Etiketa na tomto produktu je v angličtině, minimálně. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

  • Efektivní péče o klouby
  • Podporuje zdraví kloubů
  • Pomáhá při tvorbě chrupavky

Navrhované využití

Jako doplněk stravy užívejte 1-2 tablety denně nejlépe s jídem. Dávkování: 1-2 tablery Balení: 120 tablet tj. 120 nebo 60 dávek

Složení

"

Glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát 90%, mikrokrystalická celulóza, krospovidón XL, stearát horečnatý, oxid kremičitý, hydroxypropylmetylcelulóza, karnaubský vosk, triacetin.

Neobsahuje umělá barviva, konzervanty, kvasnice, lepek, škrob a laktózu. Bez přidané soli a cukru. Bez GMO.

"

Nutriční informace

Složení: 1 tableta
Glukosamin: 500 mg
Chondroitin Sulfát: 400 mg

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Glukosamin HCL a Chondroitin

Vybrat obrázek

Glukosamin HCL a Chondroitin