• Gluten Free

    Gluten Free

Exceed

periworkout formule

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

Teď můžete nakoupit vše, co potřebujete, se slevou 25%! Ať už si vyberete nejprodávanější Impact Whey Protein, Arašídové máslo nebo cokoliv jiného!

Nestačí Vám sleva 25% na celý nákup? Pak pro Vás máme ještě slevu 50% na aminokyseliny a tablety! BCAA, Glutamin, Kreatin Monohydrát nebo vitamínové tablety? To vše dnes můžete mít za poloviční cenu!

*Akce platí do půlnoci 28. října 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

849.00 Kč

Přehled produktů

Co je Exceed?

Exceed je pokročila směs aminokyselin obsahující BCAA, Beta Alanin, Citrulin Malat a Vitamin B5, díky čemuž je Exceed jedním z nejpokročilejších stimulačních doplňku pro sílu, vytrvalost a produkci energie na trhu.

Výhody Exceed

Přidané elektrolyty zlepšují absorbci vody během cvičení a přispívají k výkonu během delších tréninků.

Pro koho je Exceed Suitable vhodný?

Exceed je ideální doplněk pro ty, kteří chtějí zvýšit příjem aminokyselin a elektrolytů během svého tréninku.

Klíčové výhody

  • Vědecky potvrzený poměr iBCAA 2:1:1
  • Obsahuje Beta Alanin a Citrulin Malat
  • Přidaný vitamin B5

Navrhované využití

Přidejte 250ml vody do šejkru (čím méně vody, tím silnější chuť). Poté přidejte 20g, zatřeste a konzumujte 1 - 3x denně. Pro optimální výsledky doporučujeme konzumovat před a během tréninku.

Poznámka: Doporučujeme porci přesně odměřovat. I když se snažíme poskytnout co nejpřesnější ekvivalent v podobě Myprotein odměrek, tak stále nenahrazují standardní měřící zářízení.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento výrobek je doplněk stravy a neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném, suchém místě a mimo dosah dětí.

Složení

Pro alergeny vyhledejte ingredience označené tučně. Vyrobeno v továrně zpracovávající mléko, vejce, lepek a výrobky z nich vyrobené.

Příchuť Berry Blast: Exceed Blend (87%) (Leucine, Isoleucin, Valine, Emulgátory (Sojový Lecitin), Glutamin, Citrulin Malat, Beta Alanin), Směs Elektrolytů (Chlorid Sodný, Síran Draselný, Kalcium Difosfát, Oxid Hořečnatý), Kyselina Pantotenová, Kyselina Citronová, Barvivo (Červená řepa, Anthokyanin), Příchuť, Sladidlo (Sukralóza)

Příchuť Tropical Storm: Exceed Blend (87%) (Leucine, Isoleucin, Valine, Emulgátory (Sojový Lecitin), Glutamin, Citrulin Malat, Beta Alanin), Směs Elektrolytů (Chlorid Sodný, Síran Draselný, Kalcium Difosfát, Oxid Hořečnatý), Kyselina Pantotenová, Kyselina Citronová, Barvivo (Karoten), Příchuť, Sladidlo (Sukralóza)

Nutriční informace

Velikost porce (dávky) - 3/4 Odměrky (20g)

Počet porcí (dávek) v balení - 30 (600g), 60 (1.2kg)

Výživové informace

  Na porci (dávku) *RP
Kyselina Pantotenová 10.5 mg 175%
Chlorid 320 mg 40%
  Na porci (dávku)
L Leucin   5 g
L Glutamin   3.4 g
L Isoleucin   2.5 g
L Valin   2.5 g
Citrulin Malat   2.3 g
Beta Alanin   1.7 g
Sodík   210 mg

 

* Referenční kalorický příjem dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Výživové informace jsou založeny na příchuti Berry Blast. Výživové hodnoty ostatních příchutí se mohou lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Exceed

Vybrat obrázek

Exceed