• Vegetariánské

    Vegetariánské

ElectroFuel

Osvěžující Nápoj s Elektrolyty a přidanou kokosovou vodou v prášku

Příchuť
Balení
Množství

TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% NA VŠE! | Kód: MYSTERYCZ

UŠETŘETE AŽ 30% NA CELÉM NÁKUPU| Kód: MYSTERYCZ

Máte dnes šťastný den? Teď máte šanci ušetřit až 30% na vše s naší velkou tajemnou slevou! Zkuste štěstí, zadejte Tajemný Kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte!

*Akce platí do půlnoci 24. ledna 2017 nebo do vyprodání zásob. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

389.00 Kč

Přehled produktů

Proč jsme navrhli ElectroFuel?

Cvičením po delší dobu dochází k vyčerpání zásob glykogenu ve svalech a snížení hladiny elektrolytů. To vede ke snížení hladiny energie a v konečném důsledku ke snížení výkonu. Proto ElectroFuel byl navržen tak, aby obsahoval směs sacharidů, elektrolytů a kokosové vodz v prášku, a to vše v řadě vynikajících přírodních příchutí.

Jak jsme navrhli ElectroFuel?

ElectroFuel byl navržen tak, aby co nejúčinněji rehydratoval a povzbudil tělo. Bylo použito více různých sacharidů, aby byl zajištěn maximální příjem sacharidů jak je jen možné. Směs elektrolytů byla přidána pro nahrazení soli ztracené pocením.

Hlavní výhody

ElectroFuel poskytuje 45g sacharidů v jedné porci. S elektrolyty pocházejícími ze sodíku, draslíku a hořčíku byl navržen tak, aby pracoval stejně tvrdě jako vy a tím podpořil vaši výkonnost. S přírodním zdrojem minerálních látek pocházejících z kokosové vody v prášku si můžete si být jisti, že ElectroFuel Vám pomůže dosáhnout maximálního potenciálu vašeho těla. Dostupný v řadě chutných osvěžujících přírodních příchutí, ElectroFuel je ideální pro popíjení, aby zůstali hydratovaní.

Je to produkt pro mě?

ElectroFuel je vhodný pro každého, kdo se věnuje intenzivnímu cvičení, k nahrazení elektrolytů a poskytutnutí rychlého uvolnění energie, ElectroFuel je vhodný pro širokou škálu sportů.

Klíčové výhody

  • Množství přenosných sacharidů
  • Přidaná kokosová voda v prášku
  • Výběr přírodních, delikítních příchutí

Navrhované využití

Smíchejte 50g (1¾ odměrky) s 500 ml vody a konzumujte před a/nebo během cvičení.

Skladujte na chladném, suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla. Tento produkt je určen k použití spolu s aktivním životním stylem a vyváženou stravou. Vhodné pro vegetariány.

Složení

Alergeny: Může obsahovat mléko, vejce a sóju. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává ořechy a arašídy.

Lemon & Lime : maltodextrin (73,6%), fruktóza (16%), kokosová voda v prášku (6,4%), aromata, chlorid sodný, regulátory kyselosti (citrát sodný, chlorid draselný), magnesium-citrát.

Letní ovoce : maltodextrin (73,6%), fruktóza (16%), kokosová voda v prášku (6,4%), Příchutě (červená řepa šťáva prášek, sladidlo: Sukralosa), chlorid sodný, regulátory kyselosti (citrát sodný, chlorid draselný), magnesium-citrát

Guava Flavour : Maltodextrin (73,6%), fruktóza (16%), kokosová voda v prášku (6,4%), aromata (červená řepa šťáva prášek, sladidlo: Sukralosa), chlorid sodný, regulátory kyselosti (citrát sodný, chlorid draselný), magnesium-citrát

Nutriční informace

Porce - 1¾ odměrky (50g)

Porcí na balení - 20 (1kg), 50 (2.5kg), 100 (5kg)

Nutriční Informace

  Na 100g Na Porci
Energie 1512 kJ/360 kcal 756 kJ/180 kcal
Tuky 0 g 0 g
  z toho nasycené 0 g 0 g
Sacharidy 90 g 45 g
  z toho cukry 30 g 15 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0.61 g 0.31 g

 

Nutriční hodnoty jsou stejné pro všechny příchutě.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

ElectroFuel

Vybrat obrázek

ElectroFuel