• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

DMAE Prášek

Příchuť
Balení
Množství

TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% NA VŠE! | Kód: MYSTERYCZ

UŠETŘETE AŽ 30% NA CELÉM NÁKUPU| Kód: MYSTERYCZ

Máte dnes šťastný den? Teď máte šanci ušetřit až 30% na vše s naší velkou tajemnou slevou! Zkuste štěstí, zadejte Tajemný Kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte!

*Akce platí do půlnoci 24. ledna 2017 nebo do vyprodání zásob. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

219.00 Kč

Přehled produktů

Co je DMAE?

DMAE pochází z přírodních zdrojů a lze jej nalézt v malých množstvích u tučných ryb jako jsou ardinky. Obsahuje hlavně dvě aktivní ingredience: is made from natural sources, and can be found in small amounts in many different oily fish such as sardines. It contains two main active ingredients, 2-Dimetylaminoetanol, a dimethylethanolamin. Toto jsou prekurzory pro vznik sloučeniny Cholinu.

Výhody DMAE

Tyto ingredience jsou přirozenými prekurzory pro vznik sloučeniny Cholinu. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu tuků, funkci jater a metabolismu homocysteinu.

Pro koho je DMAE vhodné?

DMAE je ideální pro aktivní jedince, kteří se věnují intenzivním a vytrvalostním tréninku. Je také využíván při léčbě Alzheimerovy choroby.

Stravovací návyky našich zákazníků jsou pro nás extrémně důležité. Přestože tento výrobek obsahuje ingredience vhodné pro vegany, tak byl vyroben v továrně, kde jsou vyráběny produkty z mléka a mohlo dojít k minimální křížové kontaminaci.

Klíčové výhody

 • Nachází se v tučných rybách
 • Přírozeny prekurzor sloučeniny Cholinu
 • Přispívá k normální funkci metabolismu tuků

Navrhované využití

Přidejte do našeho šejkru preferované množství vody nebo džusu. Poté přidejte 185mg, zatřeste a konzumujte 1 - 2x denně.

Poznámka: Doporučujeme porci přesně odměřovat. I když se snažíme poskytnout co nejpřesnější ekvivalent v podobě Myprotein odměrek, tak stále nenahrazují standardní měřící zářízení.

Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento výrobek je doplněk stravy a neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném, suchém místě a mimo dosah dětí.

Složení

Vyrobeno v továrně zpracovávající mléko, sóju, vejce, lepek a výrobky z nich vyrobené.

Dimethylethanolamin v prášku (DMAE) (100%)

Nutriční informace

Velikost porce (dávky) - 220 mg

Počet porcí (dávek) v balení - 454 (100g), 4545 (1kg)

Výživové informace

  Na porci (dávku)
DMAE     81.4 mg

 

 

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

DMAE Prášek

Vybrat obrázek

DMAE Prášek