• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Creapure® (Kreatin Monohydrát)

Nové příchutě - Peach Mango, Sour Raspberry a Cherry Limonade

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

zněla: 329.00 Kč

Teď 214.00 Kč

Ušetříte: 115.00 Kč

Přehled produktů

Co je Creapure ® (Creatine Monohydrát)?

Creapure ® , vyroben německým výrobcem AlzChem, je obecně znám jako nejčistší a nejkvalitnější forma kreatin monohydrátu dostupná na trhu se sportovní výživou. Díky výrobě s přísným testovacím procesem je Creapure® absolutně bez jakýchkoliv nečistot a vedlejších produktů jako je CRN (kreatinin), DCD (dicyandiamid), DHT (dihydrotriazin) a thiomočovina*. Creapure® je 99% kreatin monohydrát, jedna z nejvíce zkoumaných forem kreatinu na světě. Ve studiích zkoumajících jak elitní, tak rekreační sportovce byl prokázán jeho vliv na výkon.

Pro koho je Creapure® vhodný?

Creapure® je vhodný pro všechny, kteří se účastní vysoko-intenzivních cvičení a hledají něco, co by zvýšilo jejich výkon. Potravinové zdroje kreatinu včetně různých druhů masa a ryb poskytují přibližně 3-7g na kilogram, nicméně konzumace velkého množství takových jídel může vést k navýšení vašeho příjmu bílkovin a tuků až do nadměrných hodnot. To je důvodem, proč je užívání Creapure® v prášku mnohem praktičtější a efektivnější cestou.

Jaké jsou klíčové výhody?

 • V mnoha vědeckých studiích bylo prokázáno, že kreatin monohydrát (Creapure®) zlepšuje výkon během krátkodobých vysoko-intenzivních cvičení. *
 • Dostupný ve 12 osvěžujících příchutích, které se snadno smíchávají a nevytváří hrudky.
 • *Toto tvrzení nebylo schváleno FDA

Kdy bych měl užívat Creapure®?

Pro maximální vstřebatelnost svalem doporučujeme konzumaci 3-5g Creapure® těsně před nebo po tréninku spolu se syrovátkovým proteinem a směsí sacharidů. Případně může být smíchán s vodou, mlékem nebo džusem a zkonzumován hned po smíchání.

Pro maximální účinky je začínajícím uživatelům Creapure® doporučováno nejdříve zahájit rozjezdovou pětidenní fázi – používat 4x denně 5g (1 odměrka) v pravidelných intervalech pro nasycení svalů kreatinem. Poté je možno zahájit fázi se standardními 3-5g jednou denně.

Upozorňujeme, že označení na tomto produktu je k dispozici v angličtině jako minimum. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština mohou být také přítomny na základě jednotlivých produktů.

Klíčové výhody

 • Nejvyšší obsah kreatin monohydrátu
 • Podporuje všechny vysoce intenzivní aktivity
 • Důkladně testováno na nepřítomnost nečistot*

Navrhované využití

Přidejte jeden a půl malé MP odměrky (5g) do vody, protřeste a můžete ihned konzumovat. Užívejte 1-2 krát denně. Po 8 týdnech používání přestaňte kreatin monohydrát na týden suplementovat a po pauze můžete začít proces znovu.

1 x Plná malá MP plastová odměrka váží 3.5 g (není součástí balení).

Složení

Neochucený
100% Creapure® (Kreatin monohydrát)

Berry Blast
Creapure® (Kreatin monohydrát), aroma, kyselina citronová, barvivo (červená řepa a antokyanin), sladidlo (sukralóza®).

Tropical
Creapure® (Kreatin monohydrát), aroma, kyselina citronová, barvivo (karoten), sladidlo (sukralóza®).

Nutriční informace

Složení: 5 gramů
Creapure® (kreatin monohydrát)

Upozorňujeme, že nutriční informace jsou převzaty z neochucené verze. Při výběru ochucené verze e sníží obsah Creapure® (Kreatin Monohydrát) přibližně o 0.75g na porci

Zákazníci si také koupili

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(1 recenzi)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

creapure

Celkově:

5

Mixability:

2

Chuť:

1

Účinnost:

5

Během naplňovaci faze přibrani hmotnosti+ 2kg další týden 1kg je potřeba zvýšit příjem vody až na 3l pak funguje brutalně....5g před treninkem s aminokyselinama a glutaminem s trochou sacharidu a pak po treninku s white proteinem 50g a bananem... Hodí se: ke všemu

Tue Nov 29 09:41:20 GMT 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Creapure® (Kreatin Monohydrát)

Vybrat obrázek

Creapure® (Kreatin Monohydrát)