• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Creapure® (Kreatin Monohydrát)

Nové příchutě - Peach Mango, Sour Raspberry a Cherry Limonade

Příchuť
Balení
Množství

TAJEMNÁ SLEVA AŽ 30% NA VŠE! | Kód: MYSTERYCZ

UŠETŘETE AŽ 30% NA CELÉM NÁKUPU| Kód: MYSTERYCZ

Máte dnes šťastný den? Teď máte šanci ušetřit až 30% na vše s naší velkou tajemnou slevou! Zkuste štěstí, zadejte Tajemný Kód při nákupu na naší stránce a zjistěte, kolik ušetříte!

*Akce platí do půlnoci 24. ledna 2017 nebo do vyprodání zásob. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

289.00 Kč

Přehled produktů

Co je Creapure ® (Creatine Monohydrát)?

Creapure ® , vyroben německým výrobcem AlzChem, je obecně znám jako nejčistší a nejkvalitnější forma kreatin monohydrátu dostupná na trhu se sportovní výživou. Díky výrobě s přísným testovacím procesem je Creapure® absolutně bez jakýchkoliv nečistot a vedlejších produktů jako je CRN (kreatinin), DCD (dicyandiamid), DHT (dihydrotriazin) a thiomočovina*. Creapure® je 99% kreatin monohydrát, jedna z nejvíce zkoumaných forem kreatinu na světě. Ve studiích zkoumajících jak elitní, tak rekreační sportovce byl prokázán jeho vliv na výkon.

Pro koho je Creapure® vhodný?

Creapure® je vhodný pro všechny, kteří se účastní vysoko-intenzivních cvičení a hledají něco, co by zvýšilo jejich výkon. Potravinové zdroje kreatinu včetně různých druhů masa a ryb poskytují přibližně 3-7g na kilogram, nicméně konzumace velkého množství takových jídel může vést k navýšení vašeho příjmu bílkovin a tuků až do nadměrných hodnot. To je důvodem, proč je užívání Creapure® v prášku mnohem praktičtější a efektivnější cestou.

Jaké jsou klíčové výhody?

 • V mnoha vědeckých studiích bylo prokázáno, že kreatin monohydrát (Creapure®) zlepšuje výkon během krátkodobých vysoko-intenzivních cvičení. *
 • Dostupný ve 12 osvěžujících příchutích, které se snadno smíchávají a nevytváří hrudky.
 • *Toto tvrzení nebylo schváleno FDA

Kdy bych měl užívat Creapure®?

Pro maximální vstřebatelnost svalem doporučujeme konzumaci 3-5g Creapure® těsně před nebo po tréninku spolu se syrovátkovým proteinem a směsí sacharidů. Případně může být smíchán s vodou, mlékem nebo džusem a zkonzumován hned po smíchání.

Pro maximální účinky je začínajícím uživatelům Creapure® doporučováno nejdříve zahájit rozjezdovou pětidenní fázi – používat 4x denně 5g (1 odměrka) v pravidelných intervalech pro nasycení svalů kreatinem. Poté je možno zahájit fázi se standardními 3-5g jednou denně.

Upozorňujeme, že označení na tomto produktu je k dispozici v angličtině jako minimum. Francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, švédština a finština mohou být také přítomny na základě jednotlivých produktů.

Klíčové výhody

 • Nejvyšší obsah kreatin monohydrátu
 • Podporuje všechny vysoce intenzivní aktivity
 • Důkladně testováno na nepřítomnost nečistot*

Navrhované využití

Přidejte jeden a půl malé MP odměrky (5g) do vody, protřeste a můžete ihned konzumovat. Užívejte 1-2 krát denně. Po 8 týdnech používání přestaňte kreatin monohydrát na týden suplementovat a po pauze můžete začít proces znovu.

1 x Plná malá MP plastová odměrka váží 3.5 g (není součástí balení).

Složení

Neochucený
100% Creapure® (Kreatin monohydrát)

Berry Blast
Creapure® (Kreatin monohydrát), aroma, kyselina citronová, barvivo (červená řepa a antokyanin), sladidlo (sukralóza®).

Tropical
Creapure® (Kreatin monohydrát), aroma, kyselina citronová, barvivo (karoten), sladidlo (sukralóza®).

Nutriční informace

Složení: 5 gramů
Creapure® (kreatin monohydrát)

Upozorňujeme, že nutriční informace jsou převzaty z neochucené verze. Při výběru ochucené verze e sníží obsah Creapure® (Kreatin Monohydrát) přibližně o 0.75g na porci

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(1 recenzi)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

creapure

Celkově:

5

Mixability:

2

Chuť:

1

Účinnost:

5

Během naplňovaci faze přibrani hmotnosti+ 2kg další týden 1kg je potřeba zvýšit příjem vody až na 3l pak funguje brutalně....5g před treninkem s aminokyselinama a glutaminem s trochou sacharidu a pak po treninku s white proteinem 50g a bananem... Hodí se: ke všemu

Tue Nov 29 09:41:20 GMT 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Creapure® (Kreatin Monohydrát)

Vybrat obrázek

Creapure® (Kreatin Monohydrát)