• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Carbogen®

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

Teď můžete nakoupit vše, co potřebujete, se slevou 25%! Ať už si vyberete nejprodávanější Impact Whey Protein, Arašídové máslo nebo cokoliv jiného!

Nestačí Vám sleva 25% na celý nákup? Pak pro Vás máme ještě slevu 50% na aminokyseliny a tablety! BCAA, Glutamin, Kreatin Monohydrát nebo vitamínové tablety? To vše dnes můžete mít za poloviční cenu!

*Akce platí do půlnoci 28. října 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

269.00 Kč

Přehled produktů

Co je to Carbogen®?

Carbogen® je patentovaný vzorec enzymů, který poskytuje unikátní kombinaci maltodextrinu, amylázy, celulázu a hemicelulózy.

Výhody Carbogen®

Carbogen® je rozpustný prášek, který můžete přidat do vašeho nápoje po cvičení a můžete ho kombinovat s dalšími sacharidy, jako například dextróza, maltodextrin nebo fruktóza.

Pro koho je Carbogen® vhodný?

Carbogen® je ideální pro každého, kdo chce maximalizovat regeneraci po intenzivním cvičení. Doporučuje se konzumovat 200 mg Carbogen® ihned po cvičení v kombinaci se sacharidy s vysokým glykemickým indexem, jako například dextróza nebo maltodextrin. Carbogen® můžete také užívat s jinými sacharidy nebo jako součást sacharidových vln.

Vezměte prosím na vědomí, že tento produkt vyprší v prosinci 2015.

Výživové potřeby všech našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. I když jsou všechny suroviny v tomto produktu vhodné pro veganskou stravu, berte prosím na vědomí, že ve stejném objektu se také zpracovávají mléčné prášky a v malém rozsahu může dojít k vzájemné kontaminaci.

Klíčové výhody

 • Patentovaný enzymatický vzorec
 • Rozpustný prášek, jednoduchá příprava
 • Hodí se k sacharidům, jako například maltodextrin a dextróza

Navrhované využití

Přidejte 200-300 ml vody nebo ovocné šťávy do jednoho z našich šejkrů. Poté přidejte 200 mg, promíchejte a můžete konzumovat. Eventuelně přidejte 200 mg do vašeho proteinového nápoje.

Poznámka: Všechny porce jsou měřeny přesně přístroji k tomu určenými. I když se snažíme, aby naše Myprotein odměrky byly přesným ekvivalentem, stále nedokáží porci změřit naprosto přesně a nejsou náhradou za měřicí zařízení.

Nepřekračujte stanovené denní doporučené dávkování. Tento produkt je doplněk stravy neměl by být užíván jako náhrada pestré a zdravé stravy. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

Složení

Vyrobeno v objektu, kde se také zpracovává mléko, sója, vejce, lepek a produkty z nich.

Neochucené: Carbogen® patentovaná směs trávicích enzymů (maltodextrin, fungální amylázy, fungální celuláza a hemicelulóza).

Nutriční informace

Velikost porce - 1 malá odměrka (200mg)

Počet porcí v balení - 250 (50g)

Nutriční informace

  Na Porci
Carbogen®     200 mg

 

Nutriční informace jsou založeny na neochucené verzi. Při výběru jiné příchutě se mohou hodnoty lišit.

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Carbogen®

Vybrat obrázek

Carbogen®