• Vegan

    Vegan

  • Vegetariánské

    Vegetariánské

Caffeine Pro

200 mg

Příchuť
Balení
Množství

MIKULÁŠSKÁ SLEVA 25% NA VŠE + DÁREK ZDARMA | Kód: MIKULAS

Byli jste letos hodní nebo ne? Kolik tréninků jste vynechali? :) Odnese si Vás za chvíli čert nebo dostanete bohatou Mikulášskou nadílku?

Myprotein Vás odmění tak jako tak! Užijte si si mikulášskou slevu 25% na vše a navíc speciální tajemný dárek zdarma při nákupu nad 2000 Kč!

*Dárek bude automaticky přidán do Vašeho košíku po dosažení minimální hodnoty objednávky.

KUP TEĎ

zněla: 159.00 Kč

Teď 81.00 Kč

Ušetříte: 78.00 Kč

Přehled produktů

Pro Caffeine je nejlevnější a nejpohodlnějším způsobem, jak zlepšít soustředdění nebo získat energii, pokud se cítíte unavený nebo ospalý. Můžete také využít jako vynikaje najlačnejší a najpohodlnejší spôsob, ako pomôcť zlepšiť sústredenie alebo pridať energiu, keď sa cítite unavený alebo ospalý. Náš Caffeine PRO můžete také využít jako vynikající nakopávač před tréninkem.

Kofein je silný stimulant, který může zvýšit schopnost soustředění a vylepšit fyzické energetické hladiny. Kofein také může pomoct snížit tělesnou únavu, zlepšít jasnost myšlení, zvyšuje soustředění a koordinaci pohybu a snižuje pocit únavy, což je užitečné zejména před tréninkem. Nadměrné použití má nežadoucí účinky u mužů i žen.

Etiketa na tomto produktu je v angličtině, minimálně. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

  • Zvyšuje energii
  • Může přispět ke zlepšení nálady
  • Bojuje proti únavě

Navrhované využití

1 tabletu 1-2 krát denně v případě potřeby. Uživatelům, kteří jsou citliví na kofein, se doporučuje konzumovat půl tablety. Nepřekračujte více než 1 tabletu za 1 hodinu nebo více než tablety během 24 hodin.

Dávkování: 1 tableta

Balení: 100 nebo 200 tabliet t. j. 100 nebo 200 dávek

Varování: Kofein je silný stimulant. Nevhodné pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy, lidé s vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami nebo lidé s problémy se spánkem.

Složení

Kypřící látky (uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulóza), kofein, látky proti spékání (stearan horečnatý, oxid kremičitý), povlaková látka (hydroxy propyl metyl celulóza, glycerol).

Alergeny:

Vyrobeno v objektu, kde se také zpracovává mléko, sója, vejce, lepek a produkty z nich.

Nutriční informace

Složení: 1 tableta:
Dehydratovaný kofein: 200 mg

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

4.0

4.0

(1 recenzi)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Caffeine Pro

Celkově:

4

Mixability:

4

Chuť:

5

Účinnost:

4

Za ty peníze super věc, probere a dá novou energii. Doporučuji.

Thu Dec 01 06:34:13 GMT+01:00 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Caffeine Pro

Vybrat obrázek

Caffeine Pro