• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Beta Alanine

Zvyšuje silovou vytrvalost

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 40% NA NAKOPÁVAČE A PŘEDTRÉNINKOVÉ DOPLŇKY | Kód: NAKOPAVACE40CZ

Znáte ten pocit, když dorazíte do fitka nebo na trénink a cítíte se unavení, nekoncentrovaní, nic se váme nechce... Předejděte tomuto pocitu! Vždy trénujte naplno a dostaňte ze sebe maximální výkon s našimi nakopávači a předtrénikovými doplňky! Teď máme slevu 40% na naši předtrénikovou řadu s doplňky, které vás nakopnou a posunou váš trénink na vyšší úrovneň.

*Akce platí do půlnoci 19. ledna 2017. Lze použít pouze jeden slevový kód na objednávku. Zákazníci mohou mít více objednávek. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč / €100.

KUP TEĎ

379.00 Kč

Přehled produktů

Přehled

Beta Alanine je neesenciální aminokyselina, která v kombinace s L-histidinem pomáhá vytvářet karnosin. Beta Alanine zvyšuje koncentraci karnosinu ve svalech a je vhodný pro každého, kdo je fyzicky aktivní. Výborný pro sporty, které vyžadují výbušnost, např. sprint, silový trénink nebo box a pro osoby vykonávající vytrvalostní cvičení a chtějí oddálit únavu.

Výhody

Používáním Beta Alanine pomůžete zvýšit produkci karnosinu. Zvýšení koncentrace karnosinu ve svalech je životně důležité pro sportovce, karnosin může zvyšit schopnost svalů trénovat tvrdě a delší dobu. Také zabraňuje tvorbě kyseliny mléčné během intenzivního tréninku, a tím oddaluje únavu.

Nežádoucí účinky

Beta Alanine může způsobit brnění na pokožce. Jedná se o běžnou reakci c těle a není na závadu.

Etiketa na tomto produktu je v angličtině, minimálně. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

 • Pomáhá oddálit únavu
 • Zlepšuje fyzickou výkonnost
 • Zvyšuje úroveň tréninku

Navrhované využití

Přidejte vámi preferované množství vody nebo ovocné šťávy do jednoho z našich šejkrů. Potom přidejte 1,5g a promíchejte a ihned zkonzumujte. Užívejte 2-krát denně mezi jídly po dobu prvních 4 týdnů, potom konzumujte 1-krát denně.

Poznámka: Všechny dávky jsou přesně měřený přístroji k tomu určenými. I když se snažíme, aby naše odměrky byly přesným ekvivalentem, stále nedokáží dávku odměřit přesně a nejsou náhradou za měřící zařízení.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt je výživový doplněk a neměl by být náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujete na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.

Složení

Tento produkt je 100% Beta Alanine v prášku, nic nebylo přidáno ani odebráno.

Nutriční informace

100% Beta Alanine

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Beta Alanine

Vybrat obrázek

Beta Alanine