• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariánské

  Vegetariánské

 • Vegan

  Vegan

Beta Alanine

Zvyšuje silovou vytrvalost

Příchuť
Balení
Množství

SLEVA 50% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Kód: AMINOCZ

SLEVA 50% NA AMINOKYSELINY A TABLETY | Kód: AMINOCZ

Doplňte zásoby Vašich oblíbených aminokyselin a nezapomeňte se připravit na zimu - naše vitamíny a minerály v tabletách za poloviční cenu se vám určitě budou hodit!

Využijte i dalších aktuálních slev: SLEVA 25% NA CELÝ NÁKUP

* Akce platí do půlnoci 28. října 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

379.00 Kč

Přehled produktů

Přehled

Beta Alanine je neesenciální aminokyselina, která v kombinace s L-histidinem pomáhá vytvářet karnosin. Beta Alanine zvyšuje koncentraci karnosinu ve svalech a je vhodný pro každého, kdo je fyzicky aktivní. Výborný pro sporty, které vyžadují výbušnost, např. sprint, silový trénink nebo box a pro osoby vykonávající vytrvalostní cvičení a chtějí oddálit únavu.

Výhody

Používáním Beta Alanine pomůžete zvýšit produkci karnosinu. Zvýšení koncentrace karnosinu ve svalech je životně důležité pro sportovce, karnosin může zvyšit schopnost svalů trénovat tvrdě a delší dobu. Také zabraňuje tvorbě kyseliny mléčné během intenzivního tréninku, a tím oddaluje únavu.

Nežádoucí účinky

Beta Alanine může způsobit brnění na pokožce. Jedná se o běžnou reakci c těle a není na závadu.

Etiketa na tomto produktu je v angličtině, minimálně. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

 • Pomáhá oddálit únavu
 • Zlepšuje fyzickou výkonnost
 • Zvyšuje úroveň tréninku

Navrhované využití

Přidejte vámi preferované množství vody nebo ovocné šťávy do jednoho z našich šejkrů. Potom přidejte 1,5g a promíchejte a ihned zkonzumujte. Užívejte 2-krát denně mezi jídly po dobu prvních 4 týdnů, potom konzumujte 1-krát denně.

Poznámka: Všechny dávky jsou přesně měřený přístroji k tomu určenými. I když se snažíme, aby naše odměrky byly přesným ekvivalentem, stále nedokáží dávku odměřit přesně a nejsou náhradou za měřící zařízení.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt je výživový doplněk a neměl by být náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujete na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.

Složení

Tento produkt je 100% Beta Alanine v prášku, nic nebylo přidáno ani odebráno.

Nutriční informace

100% Beta Alanine

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Beta Alanine

Vybrat obrázek

Beta Alanine