Essential Energy Balíček

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

Teď můžete nakoupit vše, co potřebujete, se slevou 25%! Ať už si vyberete nejprodávanější Impact Whey Protein, Arašídové máslo nebo cokoliv jiného!

Nestačí Vám sleva 25% na celý nákup? Pak pro Vás máme ještě slevu 50% na aminokyseliny a tablety! BCAA, Glutamin, Kreatin Monohydrát nebo vitamínové tablety? To vše dnes můžete mít za poloviční cenu!

*Akce platí do půlnoci 28. října 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

zněla: 1109.00 Kč

Teď 998.00 Kč

Ušetříte: 111.00 Kč

Není skladem

Přehled produktů

Essential Energy Balíček obsahuje dva nejpopulárnější Myprotein Endurance produkty z řady Vytrvalost a je fantastický jako první balíček pro začínající vytrvalostních sportovců. Oba produkty v tomto balíčku se mohou užívat před, během nebo po tréninku nebo soutěži.

Essential Energy Balíček se skládá z:

TRI:CARB - Tropical, 800g

TRI: CARB je sacharidový nápoj skládající se ze tří různých druhů sacharidů. Jsou to; maltodextrin, fruktóza a palatinóza®. TRI: CARB také poskytuje 500 mg elektrolytů, které v kombinaci se sacharidy přispívají ke zlepšení výkonu během dlouhého cvičení a zlepšují i ​​absorpci vody během fyzické aktivity.

ENER:GEL - Orange, 24 x 60ml

ENER: GEL je skvěle chutnající gel poskytující 21 g sacharidů získaných z kombinace maltodextrinu a fruktózy. Tento gel obsahuje i směs B vitamínů, což přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, omezuje pocit únavy a vyčerpání a přispívá i ke správné funkci imunitního systému během a po náročné fyzické aktivitě.

Tento balíček obsahuje i Myprotein Endurance Sports Láhev, abyste měli při tréninku nebo na soutěži dostatek tekutin vždy po ruce.

PŘÍCHUTĚ, PRODUKTY A VELIKOSTI odpovídají zobrazení NA OBRÁZKU A MOHOU BÝT nahrazeny BEZ UPOZORNĚNÍ V ZÁVISLOSTI NA zásoby na skladě.

Klíčové výhody

  • Perfektní balíček pro začínající s vytrvalostními sporty
  • Fantastická hodnota za peníze
  • Zahrnuje jednu Endurance sportovní láhev

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Essential Energy Balíček

Vybrat obrázek

Essential Energy Balíček