Trimr Water & Shaker Bottle - Černá

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

SLEVA 25% NA VŠE | Kód: VSE25CZ

Teď můžete nakoupit vše, co potřebujete, se slevou 25%! Ať už si vyberete nejprodávanější Impact Whey Protein, Arašídové máslo nebo cokoliv jiného!

Nestačí Vám sleva 25% na celý nákup? Pak pro Vás máme ještě slevu 50% na aminokyseliny a tablety! BCAA, Glutamin, Kreatin Monohydrát nebo vitamínové tablety? To vše dnes můžete mít za poloviční cenu!

*Akce platí do půlnoci 28. října 2016 nebo do vyprodání promo zásob. Pouze jeden kód na objednávku. Maximální sleva na objednávku je 2700 Kč. Zákazníci mohou umístit více objednávek.

KUP TEĎ

579.00 Kč

Přehled produktů

Světově první kombinace láhve na vodu a šejkru je zde! Tato nádherně a mistrně vyrobená nádoba na tekutiny má řadu šikovných vlastností. Má objem více než 650 ml a pomůže vám zůstat hydratovaný po celý den.

Trimr water & shaker bottle neobsahuje BPA, je neprotékavá, odolný vůči zápachu a lze mýt v myčce na nádobí. Hybridní nádoba kombinující láhev na vodu a šejkr má náústek pro snadné pití a snadno se uzavírá. Cyklonová míchačka z chirurgické oceli skvělé rozmíchá vaše nápoje. Díky protiskluzové základně zůstane nádoba tam, kde jste ji nechali. Je prodávána se zárukou 1 rok, takže se jedná o bezrizikovou investici.

Klíčové výhody

  • Mixér z chirurgické oceli
  • BPA free, neprotékavá, odolná vůči zápachu
  • 1 rok záruka 

Hodnocení zákazníků

Momentálně zde nejsou žádné recenze.

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber

Trimr Water & Shaker Bottle - Černá

Vybrat obrázek

Trimr Water & Shaker Bottle - Černá