Myprotein Shaker Láhev

Hladké bezhrudkovité koktejly s minimálním úsilím

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

79.00 Kč

Přehled produktů

Co je Myprotein Shaker Bottle?

> Myprotein Shaker Bottle je v současnosti nejmodernější sportovní láhev na trhu, která vám pomůže vytvořit hladký koktejl bez hrudek s minimálním úsilím.

Jaké jsou výhody Myprotein Shaker Láhve?

Unikátní drátový míč pro míchání se chová stejně jako šlehač nebo mixér, rozmíchá prášek rovnoměrně ve zvolené tekutině. Jednoduše protřepejte a míč se postará o zbytek pro vás!

Bezpečné šroubovací víko zaručí, že nedojde k únikům tekutiny, zatímco široká hubice 'flip cap' usnadňuje použití ve srovnání s těžkopádnými šejkry.

Myprotein Shaker Láhev lze mít v myčce, Shaker Láhev má také jednoduchý tvar pro uchopení a velkou kapacitu od 600 ml, a díky tomu je to nejlépe ergonomicky tvarovaná láhev na pití na trhu; funkční a elegantní!

Pro koho je Myprotein Shaker Láhev vhodná?

Myprotein Shaker Láhev je ideální pro každého, kdo chce konzumovat práškové doplňky stravy kdzkoliv během dne, tento výrobek se běžně používá k vytvoření hladce smíchaných před- a po-tréninkových koktejlů a nápojů.

Etiketa na tomto produktu je v angličtině, minimálně. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

  • Ideální náhrada za mixér
  • Perfektní utěsnění
  • Navržené pro snadné čištění

Navrhované využití

INFORMACE: Nepoužívejte tento produkt s horkými nebo teplými tekutinami. Nalitím teplých nebo horkých tekutin do pevně utěsnitelné nádoby se vytváří přetlak, který může způsobit, že se víčko a/nebo utěsnění nečekaně otevře a horká tekutina vystříkne ven. Při mytí výrobku, doporučujeme nechat víčko otevřené celou dobu.

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(1 recenzi)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Šejkr

Celkově:

5

Mixability:

5

Chuť:

5

Účinnost:

5

Shaker je suprovej, opravdu neprotíká, kulička/míček je kovový, na straně je i malá odměrka.

Sun Sep 18 15:58:01 BST 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Myprotein Shaker Láhev

Vybrat obrázek

Myprotein Shaker Láhev