Myprotein šejkr Mini

Perfektní promíchání

SLEVA 20% PRO NOVÉ ZÁKAZNÍKY | Kód: NOVY20CZ

Jste noví na Myprotein ČR? Nezapomeňte využít slevy 20% pro všechny nové zákazníky

* Akce platí pouze na první objednávky a pro nově registrované zákazníky. Nevztahuje se na sestavy a balíčky produktů.

KUP TEĎ

79.00 Kč

Přehled produktů

Myprotein šejkr Mini je v dnešní době nejdokonalejší láhví na trhu a napomáhá vytvořit nápoj bez hrudkou s minimální námahou. Mini šejkr je velmi lehce použitelný a velmi kompaktní díky svému malému objemu o 400 ml. Nová 400 ml láhev zabere méně místa ve vašem tréninkovém batohu a je skvělá pro mixování prášků okamžitě, když jste připraveni cvičit.

Unikátní železná kulička pomáhá váš nápoj mixovat jako metlička nebo mixér. Železná kulička napomáhá k rozbity proteinových hrudek, které vznikají po přidání prášku do tekutiny. Jednoduše zatřeste láhví a železná kulička udělá práci za vás!

Šroubovací vrchni kryt zabraňuje vylití tekutiny zatímco svůj nápoj mixujete. Šejkr má jedinečný dizajn, který umožňuje lepší možnost uchopení a lepší mixování!

Etiketa na tomto produktu je v angličtině, minimálně. Verze ve francouzštině, italštině, němčině, španělštině, dánštině, švédštině a finštině se objevuje na některých produktech.

Klíčové výhody

  • Ideální náhrada za elektrický mixér
  • Dokonale těsnící bez nežádoucího vytékání nápoje
  • Velmi lehce se umývá

Navrhované využití

PRO INFORMACI: Nepoužívejte tento výrobek na vřelé či horké nápoje. Umístění vřelé nebo horké tekutiny do uzavřené nádoby může způsobit, že se horní kryt neočekávaně otevře a vřelá či horká tekutina vystříkne ven. Během umývání výrobku doporučujeme, abyste každou část umývali za všech okolností a posléze šejkr neuzavírali.

Hodnocení zákazníků

Kde recenze se vztahují na potraviny nebo kosmetické přípravky, výsledky se mohou lišit od člověka k člověku. hodnocení zákazníků jsou nezávislé a nereprezentují názory Spolelečnosti The Hut Group.

Souhrn

5.0

5.0

(2 recenzí)

Napsat hodnocení aby jste měli šanci vyhrát 100 liber
Třídit

Železná kulička

Celkově:

5

Železná kulička zajistí řádné rozmixování nápoje. Další výhodou je pak velikost šejkru

Wed Nov 16 14:57:16 GMT 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Super

Celkově:

5

Účinnost:

5

Měl jsem problém s banánovým proteinem, který s normálním shakerem nešel pořádně rozpustit, ale o to se postarala železná kulička. Mohu jen doporučit Hodí se: Protein

Wed Sep 07 15:25:50 BST 2016 o

Byly tyto informace užitečné?

Myprotein šejkr Mini

Vybrat obrázek

Myprotein šejkr Mini